Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мінфін погодився платити за судову помилку.

23 січня, 2008 р.

    Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була вражена позицією попереднього уряду Януковича, який восени минулого року звернувся до суду з метою скасувати виплату опікуну трьох неповнолітніх сиріт загиблої Світлани Зайцевої компенсації за безпідставне тюремне ув’язнення, яке призвело до смерті матері трьох неповнолітніх дітей.
    
    Як повідомлялось раніше у ЗМІ, Світлана Зайцева померла від туберкульозу, на який захворіла у місцях позбавлення волі, де її рік незаконно утримували через судову помилку, визнавши винною у вбивстві, якого вона не здійснювала. Лише після того, як було заарештовано справжніх вбивць, її було виправдано, однак вже було пізно: за час ув’язнення туберкульоз вщент зруйнував організм безвинної жінки і у квітні 2006 року вона померла, залишивши самотніми трьох діток та матір-інваліда.
    
    Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству фінансів терміново відкликати апеляційну скаргу та забезпечити виконання у повному обсязі рішення Ворошилівського райсуду м. Донецьк щодо виплати належних коштів родині загиблої Світлани Зайцевої.
    Прес-служба Кабміну
    
    джерело: www.kmu.gov.ua
    
    
    
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю