Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Як захищати права дітей на сім’ю ефективніше?

28 січня, 2008 р.

   
    29-31 січня Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні проводить семінар-тренінг «Реалізація державної політики щодо захисту прав дітей в Київській області. Головні проблеми та пошук шляхів їх вирішення».
    
    В заході візьмуть участь начальники районних та міських служб у справах дітей Київської області, спеціалісти служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.
    
    У фокусі - підвищення професійної компетентності щодо забезпечення права дитини на виховання в сімейному середовищі в контексті реалізації Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
    
    Для вирішення цього завдання спеціалісти разом з учасниками визначать основні завдання служби у справах дітей в сфері задоволення потреб дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проаналізують положення Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглянуть особливості створення ефективної системи захисту прав дітей на прикладі м. Броварів.
    
    Значну увагу організатори також приділять ознайомленню учасників із теорією прив’язаності, впливом інституційного виховання на розвиток особистості дитини, сімейним формам виховання як складовій забезпечення прав дитини.
    
    Очікується, що семінар-тренінг посприяє відпрацюванню координуючої ролі міжвідомчої співпраці служб у справах дітей щодо захисту прав дітей та виробленню навиків прийняття на управлінському рівні ефективних, узгоджених рішень, спрямованих на покращення становища дітей та сімей в конкретній територіальній громаді.
    
    Джерело : Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні
    
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю