Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні у харківському, каразинському університеті закінчує свою роботу науково-практична конференція "Бібліотеки і доступність інформації в сучасному університеті".

22 березня, 2004 р.

    *** На конференцію приїхали бібліотекарі з Донецька, Києва, Сум, Острога і представники Посольства США в Україні. Головна тема, що обговорювали учасники конференції - місія університетської бібліотеки в організації освіти і розвитку науки. Крім бібліотекарів у Харків приїхали й учасники американського проекту академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. На конференції пройшов круглий стіл за участю студентів університету "Бібліотека очима користувачів".
    Працівники університетської бібліотеки представили колегам з інших міст проект, що почне працювати у вересні цього року. На базі ЦНБ відкриється Центр "Вікно в Америку", що буде надавати безкоштовну інформацію для всього регіону про США.
    Довідка: у Центральній науковій бібліотеці ХНУ ім. Каразина нараховується більш 3,3 млн. видань. Серед них 1,7 млн. - наукова література, більше мільйона підручників, близько 60 тисяч унікальних видань, у тому числі і 17 книг, випущених до 15 століття, тисяча рукописів і 300 палеотипов. Фонд іноземної літератури - більше 700 тисяч екземплярів. З 1991 року в бібліотеці ведеться електронний каталог.
    Джерело: Медиа-группа "Об'єктив"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій