Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


На Львівщині розроблять законодавчі ініціативи щодо усиновлення дітей.

13 лютого, 2008 р.

    Трьохмісячна відпустка з догляду за усиновленою дитиною, збереження усіх пільг дітям-сиротам, виплата одноразової матеріальної допомоги батькам, які усиновили дитину, – такі законодавчі ініціативи пропонують розробити представники Львівської обласної влади і подати на розгляд Президенту України. Про це сьогодні, 13 лютого, йшлось під час засідання оргкомітету з «Підготовки та проведення в області у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
    
    Голова Львівської ОДА Петро Олійник дав завдання членам оргкомітету в 10-денний термін розробити ці ініціативи. На його думку, зараз створюється багато штучних перешкод на шляху до створення прийомних сімей. «Чого коштують лише одні довідки про несудимість, медична довідка, яку потрібно здати батькам, які хочуть усиновити дитину. Я думаю, це зайве, адже вони й так роблять благе діло», - заявив голова Львівської ОДА.
    
    19 березня голови всіх облдержадміністрацій, керівники районів зберуться у Харкові на загальнонаціональній нараді з Президентом. Там вони обговорять і прозвітують про вирішення проблеми національного усиновлення та інших форм сімейного виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
    
    Після цієї наради, подібну нараду проведуть і на Львівщині, куди закличуть також голів сіл. Улітку на Львівщині запланували також провести свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я», для батьків вихователів, прийомних батьків та дітей.
    джерело: zik.com.ua
    
    
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю