Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Торгівля людьми: експерти звертаються до совісті заможних.

15 лютого, 2008 р.

    Сьогодні в світі близько 2,5 мільйонів сучасних рабів, переважно жінок, яких змушують займатися проституцією. У Відні в ці дні проходить перша міжнародна конференція ООН, присвячена цій проблемі.
    
    Близько 1200 експертів з усього світу зібралися в австрійській столиці, щоб обговорити явище, яке існує стільки, скільки існує людство. Ні демократія, ні міжнародні конвенції виявилися не здатними покласти край торгівлі людьми. Міністр закордонних справ Австрії Урсула Пласнік:
    
    «Ми повинні знайти нові шляхи боротьби з цією формою рабства в ХХІ-му столітті. В Європі такого не повинно більше бути. І в світі з цим треба боротися.»
    
    Експерти кажуть, що простого вирішення проблеми торгівлі людьми немає. Справа не тільки в тому, що йдеться про надзвичайно прибуткове явище. За деякими оцінками, щорічний тіньовий оборот работоргівлі становить 32 мільярди доларів і поступається лише торгівлі наркотиками та зброєю.
    
    Торгівля людьми – це в першу чергу соціальна хвороба, пов’язана з тим, що в одних країнах люди заробляють тисячі доларів, а в інших – не знають, як прогодувати себе і дітей.
    
    Тому учасники конференції звертаються передусім до совісти заможних споживачів на Заході. Їм пропонують купувати лише ті товари, при виробництві яких гарантовано не використовувалася, наприклад, дитяча праця. А голова Бюро ООН по боротьбі з наркотиками й злочинністю Антоніо Коста закликав чоловіків стримати свою сексуальну енергію і замислюватися над тим, із ким вони лягають у ліжко у борделях.
    джерело: www.dw-world.de
    
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій