Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тепер безробітним доведеться повертати одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності

18 лютого, 2008 р.

    Законом України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” внесено зміни до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, які удосконалюватимуть порядок надання матеріального забезпечення та соціальних послуг, - повідомили у Рівненському обласному центрі зайнятості.
    
    У базовому законі закріплені норми, що протягом 2006-2007 років передбачалися законами України про державний бюджет. Це стосується фінансування коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття оплачуваних громадських робіт для безробітних, зокрема здійснюватиметься перехід від фінансування їх організації до оплати безпосередньо таких робіт у встановленому порядку. Доповнено також функції виконавчої дирекції та її робочих органів: віднині вони розслідуватимуть страхові випадки та перевірятимуть обґрунтованість виплати матеріального забезпечення. Передбачене запровадження механізму повернення допомоги по безробіттю, що виплачувалася одноразово для організації безробітним підприємницької діяльності, якщо особа не здійснювала підприємницької діяльності протягом шести календарних місяців.
    
    Відтепер за рахунок коштів Фонду дотація роботодавцю надаватиметься не на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, а безпосередньо для працевлаштування окремих категорій безробітних, які мають певні труднощі із пошуком роботи, в тому числі й молоді, яка тільки розпочинає свій трудовий шлях.
    джерело: zik.com.ua
    
    
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій