Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Самборі тендер позбавив дітей безкоштовного харчування.

18 лютого, 2008 р.

   
    Другий місяць учні 1-4 класів та дитячих садочків Самбора харчуються за рахунок своїх батьків. І це тоді, коли на безкоштовне харчування, як це передбачено законом, в міському бюджеті закладено відповідну суму.
    
    Щоб використати державні гроші на безплатне харчування малечі й знайти підприємця, який би хотів цим займатися, треба провести тендер. Але при цьому в ньому повинні взяти участь не менше трьох бажаючих. Кожному слід зареєструватися у Тендерній палаті України. А вся ця паперова процедура в часі займе більше місяця, коштуватиме їм по 15 тисяч гривень. Відомо, що двоє обов’язково програють і позбудуться власних фінансових внесків (по 15 тис. грн), як, до речі, й сам переможець, але він автоматично витрачені власні гроші закладе у вартість продуктів, які стануть дорожчими.
    
    За таких умов, сказав заступник начальника міського управління освіти Святослав Ухач, годі в Самборі знайти підприємців, які б при таких кабальних для себе умовах забажали зайнятися організацією дитячого харчування. Через те, що досі в місті не проведено тендеру й невідомо взагалі, чи він відбудеться, батьки змушені витрачати власні гроші, щоб їхня малеча в школах та садочках не голодувала.
    
    Про таку незрозумілу ситуацію з тендерами добре знають у Києві, але, як розповіли кореспонденту ЗІКу, Тендерна палата України, яка є громадською організацією, та ще одна приватна структура, котра лише розміщує оголошення про проведення тендерів, без особливих зусиль пожинають мільйони грошей. За цим стоять високі посадовці та народні депутати усіх політичних партій, представлених у сьогоднішньому парламенті. Вони й заснували для себе подібні установи та придумали схеми легкої наживи.
    джерело: zik.com.ua
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій