Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Україні зростає кількість наркоманів: за 5 років – у 1,5 рази.

20 лютого, 2008 р.

    В Україні упродовж останніх п’яти років кількість наркоманів збільшилася у півтора рази. Якщо у 2003 році на медичних обліках перебувало 119 тис. наркозалежних, то наразі таких понад 173 тис., серед них більше 5 тис. - неповнолітні.
    
    Таку сумну статистику було названо на розширеній колегії МВС України за участі Президента України Віктора Ющенка, повідомили у Департаменті зв’язків із громадськістю МВС.
    
    На першому місці за кількістю наркоманів знаходиться Миколаївська область - 71 наркозалежний на 10 тисяч населення, друге місце посідає Луганщина - 67 на 10 тис., далі йде Одеська область - 65 на 10 тис.; Дніпропетровська - 62 на 10 тис.
    
    У Львівській області налічується 20 наркоманів на 10 тисяч населення. Найменше наркозалежних у Закарпатській області - 7 на 10 тис.
    
    Торік органи внутрішніх справ виявили майже 4,7 тис. фактів порушень правил обігу лікарських засобів, які містять підконтрольні речовини, зокрема трамадол. За цими фактами порушено 1,5 тис. кримінальних справ. З незаконного обігу вилучено 1,8 млн тис. доз зазначених медпрепаратів, у тому числі понад 763 тис. трамадолу.
    
    Як повідомлялося, за даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей.
    
    За результатами опитування Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за масштабами підліткового алкоголізму. Тобто, українські діти та молодь споживають алкоголю найбільше у світі порівняно зі своїми ровесниками із інших країн.
    джерело: korrespondent.net
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій