Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЮНІСЕФ розбереться з дитячими бідами в Україні.

22 лютого, 2008 р.

    ЮНІСЕФ проведе в Україні дослідження дитячої бідності.
    
    Експерти Дитячого фонду ООН планують дослідити соціальні аспекти цього явища та підготувати рекомендації щодо його подолання.
    
    Це передбачає План дій, який у четвер у Києві підписали ЮНІСЕФ та Міністерство сім’ї, молоді та спорту України, повідомляє "Німецька хвиля".
    
    Цього року Україна має подати до комісії ООН з прав дитини офіційний звіт, як саме дотримуються та захищаються права найменших.
    
    За словами представника дитячого фонду ООН в Україні Джеремі Хартлі, ЮНІСЕФ готовий надати всебічну допомогу у підготовці цього звіту, але за умови, що там будуть відображені реальні проблеми, з якими стикаються українські діти.
    
    Передусім, це нерівний доступ до якісного медичного обслуговування, занадто складна процедури усиновлення, а також недоліки у системі виховання дітей позбавлених батьківського піклування.
    
    "Прийнятий урядовий документ щодо дітей є дуже важливим для вирішення цих проблем. Він має стати стратегічним для України", - сказав Хартлі.
    
    Також сторони домовилися спільно вирішувати проблеми адаптації дітей хворих на ВІЛ/СНІД в прийомних сім’ях та зобов’язалися посилити співробітництво у розробці програм з подолання йододифіциту у дітей.
    джерело: www.pravda.com.ua
    
    
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій