Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Журналістський обмін інформацією та професійним досвідом: Схід і Захід – разом.

4 березня, 2008 р.

    Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг „Меридіан” ініціює медіа проект „Журналістський обмін інформацією та професійним досвідом: Схід і Захід – разом” за сприяння МФ „Відродження”, що спрямований на подолання інформаційного вакууму між західними і східними регіонами України та налагодження інформаційної співпраці як між журналістами, так і регіональними редакціями видань, радіостанцій, телекомпаній, інформаційних агентств та Інтернет-видань.
    
    Актуальність і новизна проекту полягає в тому, що завдяки можливості інформаційного обміну та ознайомлення із досвідом журналісти з 12 міст сходу (Дніпропетровська, Маріуполя, Одеси, Миколаїва, Херсона, Запоріжжя, Полтави, Кіровограда, Донецька, Луганська, Сімферополя, Ялти та 7 міст заходу України (Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, Рівного, Луцька) матимуть можливість об”єктивно подавати інформацію про регіони сходу і заходу України
    
    Пілотний варіант проекту „Інформаційна співпраця журналістів регіональних медіа: Схід і Захід – разом", що реалізовувався у 2006 р. за підтримки МФ «Відродження» засвідчив активну участь і зацікавленість з боку журналістів. Медіа проект у такому форматі проводився вперше в Україні. Завдяки можливості інформаційного обміну та ознайомлення із досвідом журналісти з Дніпропетровська, Маріуполя, Одеси, Львова, Івано-Франківська змогли об'єктивно висвітлювати життя у зазначених регіонах ("регіони про регіони"), поступово долаючи негативні стереотипи і міфи, що роз'єднують східних і західних українців та утворити журналістське інформаційне співтовариство.
    
    В результаті напрацьованого досвіду інституційного розвитку та методики проведення журналістських обмінів виникла ідея реалізації широкого формату журналістських зустрічей у регіонах України, а саме: запровадження наступного медіа проекту Цнтру інформаційних досліджень «Меридіан» – „Журналістський обмін інформацією та професійним досвідом: Схід і Захід – разом”. Під час реалізації загальноукраїнського медіа проекту передбачається обмін між журналістами (преса, телебачення, радіо,інформаційні агенства, інтернет-видання) східних і західних регіонів України.
    
    Центр інформаційних досліджень „Меридіан” має значний досвід проведення журналістських зустрічей на регіональному та міжнародному рівнях, дієвим результатом яких є функціонування неформального українсько-польсько-білоруського клубу журналістів регіональної преси „Медіа без кордонів”, а також Мережі інформаційного партнерства журналістів регіональної преси «Схід-Захід».
    
    Запрошуються зацікавлені журналісти із зазначених регіонів України взяти участь у медіа проектах журналістських обмінів Центру інформаційних досліджень “Меридіан”.
    
    Детальну інформацію та анкету участі в обмінах можна одержати, надіславши запит за адресою:
    
    Олег Дорожовець,
    Центр інформаційних досліджень „Меридіан”
    79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42,
    оф. 420 („Центр інформаційних досліджень „Меридіан”)
    або за тел. : 8(032)2422190, 8(050) 5405891
    e-mail: merydianinfo@gmail.com
    ollaw@gazeta.pl
    
    
    Джерело : Центр інформаційних досліджень „Меридіан”
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій