Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Росія просить ООН не визнавати Голодомор геноцидом.

11 березня, 2008 р.

   
    
    Постійний представник Росії при відділенні ООН у Женеві Валерій Лощинін закликає відмовитися від спроб кваліфікувати масовий голод 30-х років минулого століття як геноцид.
    
    Постійний представник Росії при відділенні ООН у Женеві Валерій Лощинін закликає відмовитися від спроб кваліфікувати масовий голод 30-х років минулого століття як геноцид.
    
    Про це він заявив, виступаючи на сьомій сесії Ради ООН з прав людини, передає Ліга з посиланням на центр новин ООН.
    
    "Учора на сегменті високого рівня була піднята тема так званого Голодомору - масового голоду 30-х років минулого сторіччя. Цю трагедію намагалися представити як злочин геноциду, тобто цілеспрямоване знищення однієї етнічної групи населення", - відзначив представник Росії.
    
    "Історична ж правда полягає в іншому. Жертвами трагічних подій тих років стали мільйони людей різних національностей колишнього Радянського Союзу - росіян, українців, казахів, татар, башкир", - заявив Лощинін.
    
    При цьому він підкреслив, що голод 30-х років не може бути визнаний геноцидом, як його визначає Конвенція про геноцид 1948 року, і закликав "не займатися політичними спекуляціями на теми, пов'язані зі спільним, іноді трагічним, історичним минулим і не використовувати для цього довільне тлумачення норм міжнародного права".
    
    Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко пообіцяв внести в новообрану Верховну Раду законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за заперечення актів геноциду - Голодомору й Голокосту.
    джерело: www.pravda.com.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій