Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів анімаційних фільмів.

20 березня, 2008 р.

    Кінофестиваль "Відкрита ніч" та дитяча студія мультиплікації «Червоний собака» оголошують ІІ Всеукраїнський відкритий конкурс проектів анімаційних фільмів. Конкурс проектів короткометражних анімаційних фільмів «ііі» проводиться з метою популяризації української анімації та надання можливості режисерам, сценаристам, операторам всіх поколінь відобразити на кіноекрані свої міні-фантазії.
    
    Прийом проектів на конкурс триває до 10 квітня 2008, форму заявки можна отримати запитом на E-mail: golubeva_rena@mail.ru, nareshti@ukr.net з поміткою "ііі" або сайті www.opennight.org.ua, www.chervoniy-sobaka.iatp.org.ua
    
    Конкурсним проектом має передбачатися створення короткого до 2 хвилин анімаційного фільму. Переможці 1 місяця знімають та монтують на базі дитячої студії «Червоний собака» по одному фільму за власними проектами поданими на Конкурс.
    
    Журі Конкурсу складається з 5 осіб, журі працює на громадських засадах, керується у своїй роботі принципами неупередженості та об'єктивності.
    
    З 10 квітня 2007 р. по 20 квітня 2007р. журі здійснює аналіз надісланих проектів та визначає 5 кращих проектів–переможців. Автори 5-ти кращих проектів запрошуються Організаторами до зйомок Фільмів за проектами. Організатори не забезпечують і не оплачують транспортні витрати та проживання учасників кращих проектів.
    
    Генеральний спонсор конкурсу - офіційне представництво Сanon в Україні Технологічні рішення - комп’ютери та програмне забезпечення iPro Україна, департамент професійних рішень Apple IMC Професійний супровід – дитяча студія мультиплікації «Червоний собака» Подальші перспективи - продюсерський центр «TimeLine»
    
    Спеціальні призи конкурсу: Камера MD 110*, надана офіційним представництвом Сanon в Україні iPod classic *, наданий технічним спонсором студії, офіційним представництвом Apple в Україні Оголошення проектів-переможців відбувається шляхом розміщення списку переможців на сайтах.
    
    Умови Регламенту щорічного кіно-відеофестивалю національного виробника "Відкрита ніч" розміщені на сайті www.opennight.org.ua. Оголошення про Конкурс публікується у засобах масової інформації та на сайті
    
    Обирай Мініаніма – подовжуй великі проекти
    Умови конкурсу та форму заявки можна отримати запитом на E-mail: golubeva_rena@mail.ru з поміткою "ііі", або на сайті www.opennight.org.ua, www.chervoniy-sobaka.iatp.org.ua тел. 497 78 72, 8 067 607 10 36 Твій анімаційний фільм чекає на тебе!
    
    Джерело : Відкрита ніч
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю