Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Програма «Перший крок до успіху» продовжується.

25 березня, 2008 р.

    Український Жіночий Фонд, Український Освітній Центр Реформ, Фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї”, Благодійні Фонди “Приятелі Дітей-Україна” і “Приятелі Дітей – США” оголошують про початок відбору кандидаток на участь у програмі «Перший крок до успіху – 2008».
    
    Мета програми - підвищення активної життєвої позиції дівчат - лідерок, залучення дівчат до активної участі у громадському житті своїх громад і України в цілому.
    
    З 2006 року в програмі взяло участь 360 дівчат. Переможниці зустрілися з відомими та успішними жінками в Києві, познайомились з роботою успішної компанії “Procter and Gamble” та взяли участь у тренінгах з розвитку лідерського потенціалу, ґендерних питань, написання проектів. Крім молоді лідерки програми 2006 та 2007 років мали можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів для реалізації їх задумів. 26 таких проектів отримали фінансування. Також десять переможниць були запрошені до роботи Євразійського Регіонального самміту Всесвітнього Партнерства «Живі Голоси», на якому виступали Голова Наглядової Ради МБФ «Україна 3000», Дружина Президента України Катерина Ющенко, Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк та інші яскраві та дієві особистості. Деякі дівчата також були номіновані на участь у програмі обміну, що здійснюється Центром «Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США.
    
    Організаційний комітет оголошує конкурс для дівчат віком 16-22 років на участь у програмі «Перший крок до успіху – 2008». Ми шукаємо дівчат, які відчувають себе лідерками, мають бажання сприяти вирішенню актуальних соціальних проблем своєї громади або досягти позитивних змін в своєму середовищі. Переможниці конкурсу матимуть можливість:
    
    • провести два цікавих дня у Києві, під час яких зустрітись з Першою леді України Катериною Ющенко, познайомитись з жінками-лідерками, що відіграють важливу роль у культурному, політичному, громадському та діловому житті України;
    • взяти участь у тренінгових програмах;
    • приєднатись до форуму молодих лідерок і спілкуватись з однодумцями;
    • взяти участь у конкурсі міні-грантів для реалізації власних лідерських проектів і задумів;
    • бути залученими до міжнародних проектів та заходів;
    • брати участь в інших конкурсах та програмах.
    
    Для того, щоб стати учасницею конкурсу необхідно:
    
    1. Заповнити анкету, в якій у вільній формі викласти Ваше бачення жіночого лідерства та можливості змінити ситуацію на краще. Анкета додається.
    
    2. Додати до анкети візуальні матеріали, у разі якщо такі необхідні з вашої точки зору (фотографії, малюнки, слайди, колажі, вирізки тощо).
    
    3. Відправити анкету і матеріали до 30 квітня 2008 року на адресу Українського Жіночого Фонду: вул. Артема, 79, офіс 38, Київ 04050.
    
    Роботи, надіслані пізніше та які не відповідають умовам конкурсу, розглядатись не будуть.
    
    Про результати конкурсу всім учасницям буде повідомлено до 1 червня 2008 року.
    
    Контактна особа:
    Анна Кононенко, інформаційний консультант УЖФ, anna@uwf.kiev.ua, (044) 568 53 89
    
    Джерело : Український Жіночий Фонд
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю