Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Засвіти надію в дитячому серці.

27 березня, 2008 р.

    Рівненський центр «Соціальне партнерство» спільно із ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» та благодійним фондом «Благовіст» організовують 31 березня захист проектів соціальних організацій та установ для представників близько 15-ти бізнесових компаній міста, наслідком якого має стати фінансування цих проектів. Таку ініціативу було оголошено в ході презентації соціальних проектів, фінансованих в рамках програми «Засвіти надію в дитячому серці», що відбулася 25 березня 2008 р.
    
    Загалом, від соціальних установ та організацій на конкурс проектів, що був оголошений півтора місця тому в рамках програми, надійшло 28 проектів на суму понад 620 тисяч гривень! При цьому, майже 400 тисяч із них мають внести або залучити з інших джерел самі організації.
    
    Організатори програми в межах виділеного бюджету прийняли рішення про фінансування 11 проектів, загальна вартість яких становить понад 286 тисяч гривень. Таким чином, при фінансуванні програми з боку заводу у 100 тисяч грн., соціальні організації та установи роблять майже вдвічі більший внесок у реалізацію своїх ідей.
    
    «У Рівному вже неодноразово лунали заклики щодо приєднання до соціальних ініціатив тих чи інших підприємств. Ми ж не обмежилися лише словами, а зробили все можливе для фінансування усіх соціальних проектів. Ми щиро сподіваємося, що наші колеги та партнери не залишать поза увагою запропоновані проекти і кожен з них отримає фінансування. Крім того, хотілося б, щоб наступна наша програма реалізовувалася спільно із міською владою», – зазначив директор з економіки ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК», керівник БФ «Благовіст» Володимир Процюк
    Керівник Рівненського центру «Соціальне партнерство» Сергій Пінчук відзначив позитивну динаміку у відносинах із ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» та фондом «Благовіст» і висловив подяку керівництву заводу за його активну соціальну позицію. «Лише за рік тому ми домовлялися про фінансування заводом кількох соціальних проектів, а вже зараз говоримо про об’єднання зусиль у пошуку та залученні ресурсів для комплексного вирішення соціальних проблем міста. Приємно, що спільними зусиллями ми зробили «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» взірцем соціально відповідального бізнесу» - відзначив Сергій Пінчук.
    
    В ході заходу керівники підтриманих проектів презентували свої ідеї та підписали угоди про виконання проектів із керівником БФ «Благовіст». Ці проекти передбачають істотну соціальну роботу з дітьми пільгових категорій та їх батьками, націлену на відчутний та практичний результат. Зокрема, після трьохмісячного терміну реалізації проектів очікується покращити лікувально-оздоровчі послуги для часто хворіючих дітей, посилити соціально-психологічну реабілітацію сімей, у яких зростають діти з особливими потребами, безперервно надавати послуги з транспортного перевезення дітей інвалідів, задіяти у спортивних заходах безпритульних дітей, підтримати й розвинути потенціал молодих обдарувань, які не мають можливостей творчо проявитися.
    
    Галина Кульчинська, заступник голови депутатської комісії з соціальних питань обласної ради, зазначила, що без прямої участі громадськості побудувати краще суспільство неможливо, а тому і влада, і бізнес і громада повинні стати поплічниками. Немалу роль у формуванні соціальної відповідальності відіграють і засоби масової інформації. Діяльність, запланована у відібраних проектах є надзвичайно актуальною, а тому організації та установи можуть розраховувати на особисту підтримку пані Галини і як представника обласної ради, і як керівника місцевої радіостанції.
    
    Вже у липні цього року будуть підведені та презентовані для громадськості підсумки виконання цих проектів та продемонстровано їх результативність.
    
    
    Автор : Сергій Пінчук
    Джерело: Рівненський центр "Соціальне партнерство".
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю