Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Засвіти надію в дитячому серці.

27 березня, 2008 р.

    Рівненський центр «Соціальне партнерство» спільно із ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» та благодійним фондом «Благовіст» організовують 31 березня захист проектів соціальних організацій та установ для представників близько 15-ти бізнесових компаній міста, наслідком якого має стати фінансування цих проектів. Таку ініціативу було оголошено в ході презентації соціальних проектів, фінансованих в рамках програми «Засвіти надію в дитячому серці», що відбулася 25 березня 2008 р.
    
    Загалом, від соціальних установ та організацій на конкурс проектів, що був оголошений півтора місця тому в рамках програми, надійшло 28 проектів на суму понад 620 тисяч гривень! При цьому, майже 400 тисяч із них мають внести або залучити з інших джерел самі організації.
    
    Організатори програми в межах виділеного бюджету прийняли рішення про фінансування 11 проектів, загальна вартість яких становить понад 286 тисяч гривень. Таким чином, при фінансуванні програми з боку заводу у 100 тисяч грн., соціальні організації та установи роблять майже вдвічі більший внесок у реалізацію своїх ідей.
    
    «У Рівному вже неодноразово лунали заклики щодо приєднання до соціальних ініціатив тих чи інших підприємств. Ми ж не обмежилися лише словами, а зробили все можливе для фінансування усіх соціальних проектів. Ми щиро сподіваємося, що наші колеги та партнери не залишать поза увагою запропоновані проекти і кожен з них отримає фінансування. Крім того, хотілося б, щоб наступна наша програма реалізовувалася спільно із міською владою», – зазначив директор з економіки ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК», керівник БФ «Благовіст» Володимир Процюк
    Керівник Рівненського центру «Соціальне партнерство» Сергій Пінчук відзначив позитивну динаміку у відносинах із ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» та фондом «Благовіст» і висловив подяку керівництву заводу за його активну соціальну позицію. «Лише за рік тому ми домовлялися про фінансування заводом кількох соціальних проектів, а вже зараз говоримо про об’єднання зусиль у пошуку та залученні ресурсів для комплексного вирішення соціальних проблем міста. Приємно, що спільними зусиллями ми зробили «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» взірцем соціально відповідального бізнесу» - відзначив Сергій Пінчук.
    
    В ході заходу керівники підтриманих проектів презентували свої ідеї та підписали угоди про виконання проектів із керівником БФ «Благовіст». Ці проекти передбачають істотну соціальну роботу з дітьми пільгових категорій та їх батьками, націлену на відчутний та практичний результат. Зокрема, після трьохмісячного терміну реалізації проектів очікується покращити лікувально-оздоровчі послуги для часто хворіючих дітей, посилити соціально-психологічну реабілітацію сімей, у яких зростають діти з особливими потребами, безперервно надавати послуги з транспортного перевезення дітей інвалідів, задіяти у спортивних заходах безпритульних дітей, підтримати й розвинути потенціал молодих обдарувань, які не мають можливостей творчо проявитися.
    
    Галина Кульчинська, заступник голови депутатської комісії з соціальних питань обласної ради, зазначила, що без прямої участі громадськості побудувати краще суспільство неможливо, а тому і влада, і бізнес і громада повинні стати поплічниками. Немалу роль у формуванні соціальної відповідальності відіграють і засоби масової інформації. Діяльність, запланована у відібраних проектах є надзвичайно актуальною, а тому організації та установи можуть розраховувати на особисту підтримку пані Галини і як представника обласної ради, і як керівника місцевої радіостанції.
    
    Вже у липні цього року будуть підведені та презентовані для громадськості підсумки виконання цих проектів та продемонстровано їх результативність.
    
    
    Автор : Сергій Пінчук
    Джерело: Рівненський центр "Соціальне партнерство".
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені