Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Завтра відбудеться міжнародна конференція “Підвищення прозорості переговорного процесу з ЄС".

27 березня, 2008 р.

   
    28 березня 2008 року о 10.00 у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4) розпочнеться міжнародна конференція “Підвищення прозорості переговорного процесу з Європейським Союзом: міжнародний досвід та уроки для України”. Організатором конференції є Міжнародний фонд “Відродження”.
    
    Вже більше року тривають переговори між Україною та ЄС щодо нової посиленої угоди, яка матиме величезний вплив на життя кожного українця. Тим не менше, суспільству бракує змістовної інформації про цей процес з боку уряду. Також практично відсутнє залучення громадських організацій та ЗМІ до обговорення проблем та перспектив розвитку України у контексті укладення нової угоди з ЄС. Саме тому конференція спрямована на представлення в Україні цікавого досвіду щодо переговорного процесу з ЄС країн Центрально-Східної Європи.
    
    У конференції візьмуть участь Пeтер Балаш, колишній перший Комісар Європейської Комісії від Угорщини та Державний секретар Угорщини у справах Європейської інтеграції, Даріус Жеруоліс, колишній заступник Урядового секретаря з питань ЄС Литви, Мол Хеллам, доповідачка з питань України Європейського Соціально-Економічного Комітету, Олев Аарма, Голова секретаріату Комітету у європейських справах Парламенту Естонії, Дірк Шюбель, Керівник Відділу політики, преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні, Посол Борис Тарасюк, Голова Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Павло Клімкін, Директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України, Посол Костянтин Грищенко, Міністр закордонних справ тіньового уряду України, Лукаш Ліпінскі, журналіст Gazeta Wyborcza, Андрій Куликов, ведучий програми “Свобода Слова”, ICTV, провідні експерти з Латвії, Естонії, Словаччини, Сербії, Чехії, представники органів державної влади України, експертної спільноти України, дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні. Очікується більше 100 учасників.
    
     На конференції обговорюватимуться наступні питання:
    
    Яким чином уряди інших країн інформують громадськість про переговорний процес з ЄС і як це робить український уряд;
    Яким чином уряди інших країн залучають представників громадянського суспільства до вироблення офіційної позиції на переговорах з ЄС, і як це відбувається в Україні;
    Як представники громадянського суспільства та групи інтересів впливають на переговорний процес з ЄС і чи щось подібне відбувається в Україні;
    Які засоби масової інформації інших країн висвітлюють проблеми переговорів з ЄС і як це роблять українські ЗМІ.
    Початок реєстрації представників ЗМІ - 9.30
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю