Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


При Мінкультури хочуть створити клуб меценатів.

28 березня, 2008 р.

    При Міністерстві культури і туризму може бути створено клуб меценатів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр культури і туризму Василь Вовкун.
    
    Він підкреслив, що є багато охочих, але їх хвилює адресність допомоги, зокрема, куди саме йтимуть їх гроші. Також Міністр повідомив, що при створенні такого клубу меценати самі контролюватимуть рух коштів, а також будуть самі розробляти концептуальні основи роботи даного клубу, адже, за словами Вовкуна, наприклад, одні меценати хочуть, щоб їхні імена і прізвища згадувалися, інші, навпаки, не хочуть. Також він наголосив, що вже виявили бажання троє меценатів вступити в такий клуб, але прізвищ він не назвав.
    
    Крім того, Міністерство цього року працюватиме над заснуванням національного фонду культури. Міністр наголосив, що до 2009 року будуть розроблені концептуальні основи його роботи.
    
    Також Вовкун наголосив, що в цьому разі йдеться про те, щоб якийсь певний відсоток від акцизного збору тютюнових і алкогольних виробів, а також від грального бізнесу перераховувати на культуру. «Для цього потрібна політична воля Міністерства фінансів, і тут проблема, оскільки ніякий уряд не хоче цього допускати», - наголосив він і додав, що все ж таки цього року буде створено «прообраз» даного фонду.
    
    Джерело : proUA
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю