Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Чернівецька ОДА оголосила конкурс для журналістів про голодомор

3 квітня, 2008 р.

   
    Чернівецька ОДА оголосила конкурс на найкращий матеріал про голодомор. Мета заходу - проінформувати громадськість про події геноциду 1932-1933 років в Україні і голоду 1946-1947 р на Буковині, повідомляє ЗІК.
    
    До конкурсу «Голодомор в Україні: живі сторінки пам’яті» допускаються авторські чи колективні публікації та програми засобів масової інформації на тему геноциду українського народу шляхом створення штучного голоду.
    
    При розгляді поданих на конкурс статей, нарисів, програм враховуватиметься зміст матеріалу, його довідково-пошуковий рівень та рівень ілюстрацій, відповідність художнього рішення змістові, читацькому і цільовому призначенню матеріалу.
    
    Переможець конкурсу отримає диплом ОДА та премію у розмірі одна тисяч гривень. Передбачено також дві другі премії у розмірі 750 гривень та дві треті премії у розмірі 500 гривень кожна.
    
    Журі конкурсу, до складу якого входять представники громадських організацій та творчих спілок, очолив перший заступник голови ОДА Віктор Павлюк, заступником голови журі є голова Чернівецької обласної організації Національної спілки журналістів України Юрій Терон.
    
    Джерело: ІМІ, за інф.ЗІК
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю