Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Підручники з історії України знову перепишуть.

7 квітня, 2008 р.

   
    Український інститут національної пам`яті розробить нові підручники з вітчизняної історії.
    
    Це передбачено планом заходів, спрямованих на реалізацію пріоритетів діяльності центральних органів виконавчої влади в 2008 році, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 р. (№569-р).
    
    Згідно з планом, для відновлення і збереження національної пам`яті українського народу Українському інституту національної пам`яті доручено впродовж року розробити нові підручники з історії України «з метою сприяння вихованню молодого покоління в дусі усвідомлення своєї національної ідентичності, поваги і любові до Батьківщини».
    
    Крім того, Українському інституту національної пам`яті в травні доручено розробити проект Загальнодержавної національно-культурної програми дослідження Голодомору 1932-1933 років в Україні і увічнення пам`яті його жертв на період до 2012 року, а також упродовж року сформувати і видати Національну книгу пам`яті “Голодомор 1932-1933 років в Україні”.
    
    Крім того, Українському інституту національної пам`яті доручено впродовж року здійснити заходи зі створення належних умов для функціонування Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”
    
    джерело: human-rights.unian.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю