Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Київський міський конкурс проектів з дитячої тематики.

8 квітня, 2008 р.

    Головне управління у справах сім'ї та молоді КМДА оголошує початок проведення конкурсу проектів з дитячої тематики, на отримання фінансування для реалізації проектів, спрямованих на розв'язання проблем дитячого середовища міста Києва.
    
    Пріоритетними напрямками конкурсу є: соціальний захист дітей; сприяння творчому, інтелектуальному, науковому розвитку дітей; заохочення дітей до здорового способу життя; правова освіта і розвиток економічної активності серед дітей; національно-патріотичне виховання дітей; міжнародне співробітництво в дитячому середовищі. Конкурсні проекти мають відповідати стратегії здійснення державної молодіжної та дитячої політики в м. Києві відповідно до Положення про порядок проведення міського конкурсу проектів з молодіжних та дитячих проблем. (Додаток №1)
    
    У 2008 році, для участі в конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані дитячими громадськими організаціями міста Києва та спілками дитячих громадських організацій. Організації, що подаються на участь у конкурсі повинні мати міський або районний статус, бути юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за рік до дня закінчення терміну подання заявок на конкурс. Також організації мають надати гарантії щодо залучення ними коштів з альтернативних джерел, не заборонених законодавством, в обсязі не менше ніж 25 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.
    
    Для участі у конкурсі громадська організація у термін, визначений оголошенням про конкурс, подає до Головного управління конкурсну документацію, (українською мовою) яка має складатися з заявки на участь у конкурсі відповідно до форми (Додаток №2); копії рішення керівного органу громадської організації про затвердження проекту, завірену печаткою громадської організації; копії свідоцтва про реєстрацію, завірену печаткою громадської організації; копії статуту (положення) громадської організації із усіма змінами та доповненнями, завірену печаткою громадської організації; проекта з додатками (оригінал і 5 копій) відповідно до форми (Додаток №2).
    
    Фінансове забезпечення проектів - переможців конкурсу здійснюється за рахунок: коштів міського бюджету, власних і залучених коштів та ресурсів організацій, інших джерел, не заборонених законодавством України. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 19 990 українських гривень.
    
    Останній термін подання конкурсної документації - 11 квітня 2008 року.
    
    Публічний захист проектів відбудеться 18 квітня 2008 року
    
    Конкурсна документація приймається щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів) з 10.00 до 17.00 за адресою: 01034. м. Київ, пров. Георгіївський 7, кім. 408. Більш детальну інформації можна дізнатися за телефоном: +38-044-279-81-7
    
    Джерело : Головне управління у справах сім'ї та молоді
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій