Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


На Житомирщині судитимуть суддю за експлуатацію арештантів.

8 квітня, 2008 р.

   
    На Житомирщині суддя використовував затриманих на 15 днів для будівництва дачі свого батька. Тепер йому світить від 5 до 8 років позбавлення волі.
    
    Суддя «позичав» арештантів із ізолятору тимчасового утримання, яких сам же і засуджував до 15 діб за дрібні правопорушення. Служитель Феміди використовував засуджених як дармову робочу силу і відвозив їх на будівництво будинку.
    
    За законом, розбишак, дебоширів та крадіїв до громадських робіт залучають за рішенням суду. Якщо такого немає, арештанти просто собі там сидять.
    
    У прокуратурі Житомирської області встановили, що суддя зловживав своїм службовим становищем неодноразово, лише один громадянин працював у нього на будівництві 6 днів».
    
    У райвідділі міліції щоранку віддавали судді арештантів, і той віз їх на будівельний майданчик, а ввечері повертав до ізолятора. Суддя навіть ставив свій підпис у журналі, що він бере на себе відповідальність за арештантів на час поки вони працюють на нього.
    
    «Звичайно, в ході розслідування ми проводимо перевірки працівників міліції, які давали вказівки на видачу. Ви розумієте, коли суддя приходив їх забирати з ізолятора, то він розписувався. Отримав він три людини чи чотири людини, а потім розписувався, що їх повернув. Як можна характеризувати ці дії, логіці не піддається», - зазначив прокурор Житомирщини Микола Франтовський.
    
    В Управлінні МВС України у Житомирській області коментарів не дають, хоча арештантів судді «позичали» співробітники райвідділу. Наразі кмітливого суддю затримали за зловживання службовим становищем. Дармова робоча сила, згідно із законодавством, може вилитися чиновнику у 5-8 років в’язниці.
    джерело: korrespondent.net
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю