Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародна конференція з питань подолання бідності.

14 квітня, 2008 р.

    Програма розвитку ООН (ПРООН) організовує Міжнародну конференцію з питань подолання бідності, що відбудеться 16 квітня у Києві.
    
    16 квітня 2008 року з 10:00 до 18:00 год. у Будинку вчителя за адресою вул. Володимирська, 57, м. Київ.
    
    Очікується, що Конференція стане масштабним міжнародним заходом, який відбуватиметься впродовж одного дня, і матиме на меті всебічне обговорення питань бідності на глобальному, регіональному та національному рівні.
    
    Журналісти запрошуються на офіційне відкриття конференції, під час якого проводитиметься прес-брифінг: реєстрація з 9:30 год. Початок о 10:00 год.
    
    Мета конференції
    Під час проведення Конференції учасники матимуть можливість обговорити основні форми та прояви бідності в Україні та ознайомитися з найкращими міжнародним практиками та інструментами, які застосовувалися іншими країнами з перехідною економікою для боротьби з бідністю. Крім того, окрема увага звертатиметься на питання стратегічного партнерства між громадським та приватним секторами.
    
    Учасники конференції приймуть участь у двох пленарних засіданнях, під час яких вони аналізуватимуть проблеми бідності у країнах з перехідною економікою та проблеми бідності в Україні. Також проводитиметься робота в трьох робочих групах, які розглядатимуть питання методології, моніторингу та багатомірної оцінки бідності, де також розглядатимуться моделі соціального захисту на прикладах інших країн та питання ролі, яку відіграє приватний сектор у подоланні бідності.
    
    Учасники
    Спеціальним гостем та доповідачем на Конференції буде Корі Удовічкі, Помічниця Генерального секретаря ООН, Асистентка Адміністратора Програми розвитку ООН, Директор Регіонального бюро ПРООН з країн Європи та Спідружності Незалежних Держав (СНД). Також захід відвідають Френсіс О’Доннелл, Постійний координатор Системи ООН в Україні, Представники Світового Банку, Представники Департаменту з економічних та соціальних питань Організації Об’єднаних Націй (UNDESA), ПРООН, ЮНІСЕФ.
    
    Планується, що захід відвідають провідні міжнародні експерти з Польщі, Болгарії, США, Хорватії, Словаччини, представники українського Уряду, Олександр Шлапак, Перший заступник Голови Секретаріату Президента України, Людмила Денисова, Міністр праці та соціальної політики України, Михайло Папієв, Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики.
    
    Також до участі у Конференції залучатимуться представники приватного сектору, неурядових організацій та науковці. А саме Елла Лібанова, член-кореспондент Національної академії наук України, Директор Інституту демографії та соціальних досліджень, Валерій Геєць, Академік Національної академії наук України, Директор Інституту економіки та прогнозування, Наталія Власенко, Заступник Голови Державного комітету статистики України, Карл Штурен, Виконавчий Директор, «Чумак» (Україна) та ін.
    
    Контакти:
    В разі Вашого зацікавлення прийняти участь у Конференції, отримати додаткову інформацію, або з питань акредитації ЗМІ, прохання звертатися до Ірини Мазур за тел. +380 44 254 00 35, Сергія Гриценка за тел. +38067 408 55 33, або електронною поштою info@undp.org.ua до 17:00 год. 15 квітня 2008 р.
    
    Джерело : ПРООН
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю