Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Шкільні репортери написали про корупцію.

14 квітня, 2008 р.

    Майже сто сторінок дитячих матеріалів про корупцію – це підсумкове видання проекту «Шкільні репортери пишуть про корупцію». А ще кажуть – не дитяча тема. Ба ні – виваженості, сміливості й відвертості деяких матеріалів можуть позаздрити «справжні дорослі» матеріали про корупцію. Істина й далі, буває, промовляє дитячими вустами.
    
    Проект реалізовувався громадською організацією «Європейський діалог» протягом жовтня – грудня 2007 року і передбачав низку заходів, спрямованих на розвиток потенціалу шкільних та учнівських друкованих видань та організацію спеціальних випусків газет, присвячених темі протидії корупції. У проекті брало участь 10 редакцій видань з Волинської, Львівської та Рівненської областей.
    У брошурі вміщені найкращі матеріали, які з’явилися в рамках семінару для учасників шкільних редакцій, газетні матеріали спеціальних випусків та матеріали заключного конкурсу журналістської майстерності «Прес-листопад на Погулянці».
    Брошура буде цікава усім, хто цікавиться темою протидії корупції та залученню до цього процесу молоді. Скористатися нею зможуть і вчителі, що ведуть факультативи в навчальних закладах на цю тему чи читають курс правознавства у школах.
    
    Завантажити електронну версію брошури можна, завітавши на сторінку www.dialog.lviv.ua/rirc
    
    Джерело : РІРЦ проекту "ГІдна Україна" для Львівської, Волинської та РІвненської областей.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю