Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європеєць - це про мене?

14 квітня, 2008 р.

   
    Оголошується конкурс для молоді з Донецька та Донецької області віком 18-23 роки для участі в інтерактивному тренінгу за темою "Європеєць - це про мене?", що відбудеться 19-25 травня за партнерства колегії ім. Теодора Хойсса (програма фундації Роберта Боша, Німеччина), Управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адмінітсрації та Донецької громадської організації "Альянс".
    
    Даний тренінг є стартовою акцією в рамках розвитку регіональних кооперацій Колегії ім. Теодора Хойсса фундації Роберта Боша з українськими організаціями з передачі міжнародного досвіду неформальної демократичної освіти молоді. Аналогічний пілотний захід пройде в кінці травня в м. Рівне за партнерства з Фундацією локальних ініціатив. Тренінг в Донецьку буде проведено командою міжнародних тренерів Колегії з Росії, Грузії та України, методика тренінгу включатиме виконання командами учасників міні-проектів в рамках самого заходу. 25 травня в рамках святкування Дня Європи результати міні-проектів учасників будуть презентовані на спеціальній прес-конференції.
    
    Взяти участь у тренінгу можуть молоді люди з Донецька та Донецької області віком 18-23 років. Обов'язковою участю є участь у всьому тренінгу. Для участі в заході треба до 30 квітня надіслати на адресу way_to_europe@mail.ru заповнену анкету (додається).
    
    Додаткову інформацію про проект можна отримати в Донецькій громадській організації "Альянс": Каравай Альона, пр. Миру 8, оф. 406, (062) 338-40-83, (062) 381-36-00.
    
    Джерело : NGO.DONETSK.UA
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю