Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Ющенко вважає за необхідне розвивати представництва омбудсмена в регіонах.

15 квітня, 2008 р.

    Президент України Віктор Ющенко вважає за необхідне розвивати структури представництв Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в регіонах.
    
    "Кожен повинен дістати реальну можливість звернутися до найближчого представника обмусдмена хоч би на рівні обласного центру. За моїм дорученням буде надана відповідна підтримка з боку місцевих адміністрацій", - сказав він, виступаючи на торжествах з приводу 10-річчя освіти в Україні інституту омбудсмена і 60-річчя Загальної декларації прав людини в понеділок в Національній опері України, повідомляє прес-служба глави держави.
    
    Ющенко переконаний, що інститут омбудсмена повинен розвиватися відповідно до вимог часу. "Ми повинні підвищити його значення і підсилити вплив рекомендацій на ухвалення рішень в державі", - сказав він.
    
    Президент підкреслив, що демократичний розвиток нашого суспільства ставить перед омбудсменом нові вимоги. За його словами, цей інститут повинен стати доступнішим для громадян, отримати нові обов'язки і повноваження.
    
    "Я переконаний, що загальними зусиллями ми укоренимо в українському суспільстві європейські цінності і правові стандарти. Вірю, що омбудсмен буде і надалі активним і дієвим захисником прав людини", - сказав Ющенко. У торжествах з приводу 10-річчя освіти в Україні інституту Уповноваженого з прав людини і 60-річчя Загальної декларації прав людини взяли участь представники міжнародних організацій і омбудсменів, а також інших національних установ з прав людини з 43 країн світу. Серед них - Координатор системи ООН в Україні Френсіс Мартін Одоннелл.
    
    21 січня Уповноважена з прав людини Ніна Карпачова під час зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком внесла подання про забезпечення посиленого правового захисту осіб з обмеженими можливостями. Вона виступає за невідкладну ратифікацію Україною Конвенції ООН про права інвалідів.
    
    На жаль, в Україні багато хто з інвалідів (а їх в наший країні понад 2,5 мільйонів людей, з них 80% – працездатного віку) все частіше відчуває дискримінацію, що підтверджується результатами системного моніторингу Уповноваженої.
    джерело: korrespondent.net
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю