Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Львові формують команду фахівців з соціальної роботи з бездомними.

16 квітня, 2008 р.

   
    У межах проекту «Народна допомога без кордонів: впровадження успішної моделі соціальної роботи з бездомними у м. Львів» відбувся перший навчальний тренінг – семінар, спрямований на створення професійної команди фахівців соціальної роботи з бездомними.
    
    У навчанні взяли участь студенти та випускники Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «соціальна робота» та соціальні працівники, які під час тренінгу мали змогу отримати навики роботи з бездомними та ознайомитись із досвідом соціальної роботи тренерів. Тренінг – семінар мав на меті ознайомити учасників із загальним теоретичним підґрунтям організації соціальної роботи з бездомними, специфікою законодавства, а також з практичними навичками організації заходів вуличної соціальної роботи.
    
    Нагадаємо, що проект щодо впровадження успішної моделі роботи з бездомними у Львові реалізовує громадська організація «Народна допомога» з березня цього року за підтримки Міжобласного благодійного фонду «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону».
    джерело: zik.com.ua
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій