Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Львові формують команду фахівців з соціальної роботи з бездомними.

16 квітня, 2008 р.

   
    У межах проекту «Народна допомога без кордонів: впровадження успішної моделі соціальної роботи з бездомними у м. Львів» відбувся перший навчальний тренінг – семінар, спрямований на створення професійної команди фахівців соціальної роботи з бездомними.
    
    У навчанні взяли участь студенти та випускники Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «соціальна робота» та соціальні працівники, які під час тренінгу мали змогу отримати навики роботи з бездомними та ознайомитись із досвідом соціальної роботи тренерів. Тренінг – семінар мав на меті ознайомити учасників із загальним теоретичним підґрунтям організації соціальної роботи з бездомними, специфікою законодавства, а також з практичними навичками організації заходів вуличної соціальної роботи.
    
    Нагадаємо, що проект щодо впровадження успішної моделі роботи з бездомними у Львові реалізовує громадська організація «Народна допомога» з березня цього року за підтримки Міжобласного благодійного фонду «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону».
    джерело: zik.com.ua
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю