Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Києві винесено вирок за вбивство на ґрунті расової ненависті.

21 квітня, 2008 р.

    18 квітня Дарницький районний суд виніс вирок у справі про вбивство громадянина Нігерії Кунуона Мієві Ґоді, скоєного у м. Києві біля станції метро "Позняки" 25 жовтня 2006 року.
    З групи з чотирьох осіб, встановлених слідством, які були причетні до нападу чи присутні при ньому, один проходив у якості свідка, іншого було амністовано як неповнолітнього. З двох, які залишилися на лаві підсудних,
    - одного було визнано винним у навмисному вбивстві (ст.115 ч.2 КК України), за що засуджено до 10 років позбавлення волі; і в розпаленні расової ненависті і ворожнечі та приниженні національної честі й гідності (ст.161 ч.3), за що засуджено до 4 років позбавлення волі. За сукупністю, шляхом часткового складання покарань (ст.70 КК України), його засуджено до 11 років позбавлення волі. Час покарання обраховується з 15 листопада 2006 року.
    - іншу було визнано винним у в розпаленні расової ненависті і ворожнечі та приниженні національної честі й гідності (ст.161 ч.2), за що засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі. Час покарання обраховується з 17 (якщо не помиляюсь) листопада 2006 року.
    За винесення вироку, було, поміж іншим, враховано і обтяжуючі обставини - те, що звинувачені на момент скоєння злочину перебували у стані алкогольного сп'яніння (ст.67 КК України).
    Підсудні свою провину визнали лише частково. Час на апеляцію - 15 днів з моменту виголошення вироку.
    
    джерело: www.maidan.org.ua
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати