Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


США допоможе Україні подолати корупцію в суді.

21 квітня, 2008 р.

   
    Уряд Сполучених Штатів Америки готовий надати будь-які ресурси, як людські, так і фінансові, для вирішення в Україні проблеми корупції в суддівському корпусі.
    
    Про це йшлося під час зустрічі міністра юстиції України Миколи Оніщука з прокурорами Департаменту юстиції США, повідомили у прес-службі Мін’юсту.
    
    Зустріч відбулася в рамках робочого візиту українського міністра до Сполучених Штатів Америки, який триватиме до 19 квітня 2008 року на запрошення уряду США.
    
    Міністр юстиції поінформував американських колег, що Міністерством юстиції України розроблено антикорупційне законодавство, яке, у разі ухвалення вищим законодавчим органом держави, дасть можливість визначити нові засади запобігання та протидії корупції у всіх сферах життєдіяльності країни.
    
    «Ми свідомі цієї проблеми і не стоїмо на місці», - зазначив він.
    
    Разом з тим, Оніщук наголосив, що прояви корупції в суддівському корпусі є для України на сьогодні проблемою національного рівня.
    
    Зі свого боку представники Департаменту юстиції США запевнили українського Міністра, що вони готові надати широку допомогу для подолання цього явища. Зокрема, вже найближчим часом Україні можуть бути запропоновані для реалізації проекти з питань судової етики.
    
    Як повідомлялося, в рамках робочого візиту міністра юстиції до США планується низка зустрічей з керівниками державних органів, досвід роботи яких є важливим для України з огляду на реформи у сфері юстиції, судовій та правоохоронній сферах, що розпочаті в країні.
    
    Нагадаємо, 15 квітня Президент провів нараду з питань боротьби з корупцією, під час якої запропонував створити Національне бюро розслідувань для розкриття злочинів у вищих органах влади.
    джерело: korrespondent.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати