Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


«Волонетрство без кордонів» у Черкасах.

14 травня, 2008 р.

    13 травня у конференц-залі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького пройшла презентація спільного німецько-українського проекту «Волонтерство – без кордонів», який реалізується РНГО «Центр Соціального Партнерства» в містах Суми та Черкаси за фінансової підтримки Німецького Федерального Фонду «Пам’ять, Відповідальність та Майбутнє».
    
    Учасники презентації: представники місцевих ЗМІ, представники всеукраїнських та місцевих громадських організацій, студенти та викладачі Черкаських ВУЗів.
    
    В ході презентації учасників познайомили з метою та завданнями проекту, очікуваними результатами, крім того кожен присутній отримав перший номер щоквартального бюлетеня РНГО «Центр Соціального Партнерства» - «Волонтерство – без кордонів».
    
    Проект реалізує в Сумській і Черкаській областях Регіональна непідприємницька громадська організація «Центр Соціального Партнерства». Реалізація Проекту «Волонтерство – без кордонів» стала можливою завдяки фінансової підтримки німецького федерального фонду «Пам’ять, Відповідальність та Майбутнє» (www.stiftung-evz.de).
    
    Партнери проекту: організація Німецько-Російський обмін (м. Берлін, Німеччина), Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Сумський міський центр дозвілля молоді, Східно - український центр соціального партнерства.
    
    Метою проекту є сприяння розвитку міжнародного волонтерства у Черкаській та Сумській областях через розширення сфери діяльності волонтерських агенцій, які створені Центром соціального партнерства та працюють в містах Суми та Черкаси.
    
    Основними завданнями проекту є :
    - розширення сфери діяльності Сумської та Черкаської Волонтерської Агенції шляхом забезпечення інформаційних та консультативних послуг особам та організаціям, які зацікавлені в участі у місцевих та міжнародних волонтерських службах, проектах та програмах;
    - надання посередницьких послуг міжнародним організаціям та волонтерам;
    - проведення 20 інформаційних семінарів та тренінгів для потенційних волонтерів, що бажають взяти участь у міжнародних волонтерських програмах. Під час семінарів учасники навчаться шукати можливості міжнародної волонтерської служби, а також складати резюме та мотиваційний лист, крім того, вони вивчають курс основ самоменеджменту та міжкультурного взаєморозуміння;
    - підготовка 12 організацій з Сумської та Черкаської областей до прийому міжнародного волонтера та залучення його до проведення семінарів та практичних тренінгів на робочих місцях в організаціях, які хочуть, щоб у них працював міжнародний волонтер;
    - проведення інтенсивної інформаційної кампанії через ЗМІ, Інтернет - сайти, видання спеціальних бюлетенів, створення бази даних, електронних розсилок, листівок та буклетів з метою популяризації міжнародної волонтерської служби;
    - створення міжнародної партнерської мережі організацій для забезпечення міжнародних волонтерських обмінів;
    - популяризація міжнародного волонтерства, як ресурсу для індивідуального професійного зростання та самовизначення.
    
    Термін реалізації проекту складає 24 місяці (квітень 2008 року - березень 2010 року).
    
    Завдяки цьому проектові молоді люди та активні волонтери отримують можливість здобути міжнародний досвід участі в соціально спрямованих проектах, літніх таборах, познайомитися з країнами Європи та визначними місцями, різними культурами та людьми! Як правило, організатори волонтерських стажувань та міжнародних волонтерських таборів забезпечують учасників всім необхідним для подорожі та перебування в іншій країні!
    
    
    Джерело : РНГО "Центр соціального партнерства"
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій