Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відбулася презентація брошури "Слідами голодоморів і репресій".

16 травня, 2008 р.

    Учора на Святоюрській горі презентували брошуру члена експедиції "Слідами голодоморів і репресій", повідомляє прес-служба Львівської архієпархії УГКЦ.
    
    У книзі подано дослідження науково-меморіальної експедиції "Місцями Голодомору в Україні 33р.", архівні матеріали, свідчення очевидців. У брошурі також висвітлено демографічну ситуацію в Україні з аналізом і прогнозом. Вона містить багато статистичних даних і є доказовим юридичним матеріалом.
    
    Науково-меморіальну експедицію "Місцями Голодомору в Україні 33р." було зорганізовано у 2003 році, учасників якої на дослідницьку працю благословив Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ.
    
    Метою експедиції було впорядкувати поховання жертв голодомору, відслужити панахиди на місцях поховань, вивчити віддалені наслідки голодомору, зокрема їхній вплив на суспільно-політичні і демографічні процеси в регіонах, які потерпіли внаслідок цієї трагедії; ознайомити світову громадськість із цим злочином проти людства.
    
    "Трагедія настільки знищила психологію людей, що в людини, яка пережила страх голоду, домінує страх потерпіти знову від цього лиха. Така людина є байдужою до всіх суспільно-політичних процесів... Ті території, які постраждали від голодомору, і надалі вимирають, бо знищено духовний пласт людини. Крім того, існує цілеспрямоване нищення цих людей як свідків голодомору. Досліджуючи смертність, захворюваність, національно-культурний розвиток у цих регіонах, доходимо до висновків, що вони сьогодні й надалі залишаються заповідником тоталітарного режиму, де панують деструктивні явища (корупція, наркоманія, висока смертність)", - ділиться своїми враженнями від експедиції Анна Семенюк, голова проводу міжрегіонального громадського об`єднання "Організація патріотів України".
    
    Джерело: Львівський портал
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій