Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У кримських селах порушується право на освіту й свободу пересування.

28 травня, 2008 р.

   
    Прокуратура Криму вимагає від уряду автономії вжити негайних заходів для забезпечення прав жителів сіл півострова на освіту, медичну допомогу, свободу пересування.
    
    Наглядове відомство прокуратури Криму провело моніторинг стану сіл автономії, за результатами якого склало особливу адміністративну карту півострова: на ній позначено населені пункти, в яких немає аптек, магазинів, відділень зв`язку, об`єктів торгівлі.
    
    За даними прокуратури, в 568 населених пунктах Криму немає закладів освіти, в 484 - відділень зв`язку, в 482 - аптечних пунктів, у 295 - немає закладів охорони здоров`я, в 187 - магазинів, 142 населені пункти не забезпечені сполученням громадського транспорту, в 135 - не проведено й не функціонує централізоване водопостачання.
    
    Прокурор Криму Владимир Бойко направив подання на ім`я голови Ради міністрів АРК і вимагає від кримського уряду вжити негайних заходів. «Володимир Бойко звертає увагу на те, що в автономії протягом останніх трьох років не розроблялися програми соціально-економічного розвитку сільських регіонів. Як показали прокурорські перевірки, райдержадміністраціями не вживаються дієві заходи із забезпечення функціонування об`єктів», - зазначили в прокуратурі Криму.
    джерело: human-rights.unian.net
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій