Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МЗС України заперечує тотальну українізацію ЗМІ.

28 травня, 2008 р.

   
    Речник МЗС України Василь Кирилич заявив про те, що Київ не проводить насильницьку українізацію телеефiру. У МЗС вважають, що Москва навмисно звинувачує Україну в недотриманні прав російськомовного населення для погіршення іміджу України у світі.
    
    Так Василь Кирилич прокоментував заяви МЗС Російської Федерації про тотальну українiзацiю телебачення в країнi.
    
    За його словами, впродовж останнiх мiсяцiв пролунала цiла низка критичних заяв представникiв Росiї в бiк України.
    
    «Очевидно, що така кампанiя може мати на метi дезорiєнтацiю мiжнародної громадськостi про реальний стан справ в Українi, зокрема, iз забезпеченням прав нацiональних меншин», – припустив вiн.
    
    Василь Кирилич запевнив, що Україна повнiстю виконує Європейську хартiю регiональних мов i мов меншин, i з боку Ради Європи не надходило жодних зауважень про невиконання яких-небудь зобов'язань цiєї хартiї.
    
    «Росiйська мова як мова нацменшини в Українi має широкi можливостi для функцiонування, i це закрiплено нацiональним законодавством України», – пiдсумував вiн.
    
    У свою чергу голова Нацрада з питань телерадіомовлення Віталій Шевченко заявиві, що Рада не ухвалювала жодного документа, який би передбачав обмеження трансляцій російськомовних программ.
    
    Водночас голова Нацради висловив сподівання, що МЗС Росії звертає увагу на появу останнім часом відверто провокативних передач окремих російських телекомпаній, які без обмежень поширюються у кабельних мережах України, в яких простежуються втручання зарубіжних політиків у внутрішні справи України і принижується національна гідність українців.
    
    Нагадаємо, у вiвторок МЗС Росії виступило iз критикою планiв вилучення програм росiйських телеканалiв iз системи кабельного мовлення України.У російському МЗС стверджували, що «в Україні створюють моноетнічного гуманітарного простору».
    джерело: korrespondent.net
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій