Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві говоритимуть про вплив та перспективи розвитку мереж НУО в регіонах

25 березня, 2004 р.

    30 березня у Києві пройде круглий стіл на тему «Посилення впливу громадських організацій на процеси прийняття рішень органами влади через створення та розвиток мереж регіональних НДО».
    
    Організатори - Міжнародний центр перспективних досліджень та Український центр економічних та політичних досліджень ім. О.Разумкова за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проекту “Розвиток спроможності регіональних центрів у сфері аналізу політики”.
    
    Основним завданням круглого столу є обговорення проблем та перспектив впливу громадських організацій на процеси прийняття рішень органами влади через створення та розвиток регіональних мереж громадських організацій.
    
    Учасники круглого столу також матимуть можливість обговорити практичні аспекти створення та розвитку мереж громадських організацій, презентувати діяльність мереж, членами яких вони є, та знайти потенційних партнерів з уже існуючих мереж НДО в Україні.
    
    У разі, якщо Ви бажаєте зробити презентацію діяльності мережі громадських організацій, членом якої є Ваша організація, просимо нам про це повідомити.
    
    Про Вашу участь у круглому столі та бажання зробити презентацію діяльності Вашої мережі просимо повідомити до 15:00 26 березня 2004 р. п. Олену Гуменюк за тел. (044) 236 41 16, 236 43 77 або електронною поштою houmenyuk@icps.kiev.ua.
    
    Круглий стіл проводитиметься 30 березня 2004 р. з 10:00 до 16:00 у приміщенні Міжнародного центру перспективних досліджень за адресою: м. Київ, вул. Пимоненка, 13а.
    
    Джерело : Міжнародний центр перспективних досліджень


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій