Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Білорусі хочуть обмежити свободу слова і в інтернеті.

4 червня, 2008 р.

   
    У Білорусі залишилося лише 10 недержавних громадсько-політичних газет. Більшість інших влада позакривала через судові процеси та економічний тиск. Вільне слово тут перейшло в інтернет. Але і свободу інтернету влада хоче обмежити. Про це сьогодні пише білоруська преса.
    
    Білоруська асоціація журналістів днями закликала до кампанії солідарності з «Газетою Слонімською». Це останнє недержавне видання Гродненської області Білорусі.
    
    Газета втратила право оренди редакційного приміщення, яким вона користувалася протягом 7 років. Нове знайти неможливо. Газета пише, що на її підтримку зібрали 700 підписів мешканців міста Слоніма та передали до адміністрації президента.
    
    Інший незалежний тижневик «Наша ніва» з Мінська наводить висловлювання першої заступниці міністра інформації Білорусі Лілії Ананіч, яка запропонувала вести державну реєстрацію інтернет-ЗМІ.
    
    «Існує проблема дезінформаційних потоків закордонних сайтів, яки мають за мету деструктивно вплинути на процеси, що відбуваються в Білорусі. Але є досвід Китаю, який перекрив доступ таких сайтів на свою територію», – заявила заступниця міністра інформації, посилаючись на китайську практику блокування небажаних інтернет-сайтів.
    
    Наразі опозиційні сайти в Білорусі блокуються лише під час виборів та масових акцій.
    
    Джерело: Радіо Свобода.
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю