Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ДемАльянс закликав ЄС розширити програми студентських обмінів для українців.

4 червня, 2008 р.

    23-25 травня молодіжка право-центриської партії Португалії JSD зібрала на конференції в Порто Президентів та міжнародних секретарів організацій членів Молоді Європейської Народної Партії (YEPP).
    
    ДемАльянс, що був представлений на конференції міжнародним секретарем організації Анатолієм Королем, привіз на захід проект резолюції щодо «Європейських освітніх обмінів» та доповідь щодо збільшення випадків неправомірних висловлювань високопосадовців Російської Федерації - територіальних претензій Україні відносно приналежності Криму та міста Севастополь зокрема.
    
    Кульмінацією конференції стало узгодження та урочисте підписання Президентами та головами делегацій організацій членів YEPP спільної декларації про пріоритети майбутнього розвитку Європи. Декларація розкриває спільні підходи до реалізації необхідних змін в інституціях та країнах ЄС і його сусідів, щодо збільшення економічної та політичної ваги країн Європи на світовій арені.
    
    Учасниками конференції було розглянуто та підтримано чотири резолюції YEPP:
    «Резолюція щодо Спільної політики ЄС в галузі рибальства» подана Молодими Християнськими Демократичним Швеції;
    «Резолюція щодо Європейських освітніх обмінів» подана Демократичним Альянсом України;
    «Термінова Резолюція щодо проєвропейського уряду Сербії» подана коаліцією організацій країн центральноєвропейського регіону;
    «Термінова резолюція щодо репресій опозиційно активної молоді Білорусі» подана коаліцією організацій країн Східної Європи;
    
    За словами Анатолія Короля, передумовою до створення проекту резолюції по «Європейським освітнім обмінам» стало занепокоєння ДемАльянсу низьким рівнем професійності та очевидною неспроможністю сучасної української правлячої еліти вивести країну на рівень Європейських стандартів життя суспільства та задовольнити критерії щодо вступу в ЄС.
    
    Тільки нове покоління професійних політиків на переконання ДемАльянсу може взяти відповідальність за системний та успішний розвиток України та набуття її членства у Європейському Союзі та НАТО. Для цього є необхідним високий рівень підготовки молодих фахівців у різних сферах суспільно-політичного життя, чому сприятиме розширення можливостей для Української молоді здобувати вищу освіту в країнах ЄС.
    
    З цією метою, резолюція ДемАльянсу, що була підтримана всіма 34ма присутніми організаціями з 29 країн Європи, вимагає від Європейської Комісії якнайшвидше розширити і значно поглибити дію на України та країни сусіди ЄС, таких освітніх програм як Ерасмус, Ерасмус Мундус, Леонардо Да Вінчі, та Сократус. Підготовка фахівців в країнах ЄС значно сприятиме процесу втілення європейських норм та стандартів у суспільно політичне життя та систему державного управління країни, що суттєво наблизить Україну до набуття членства в ЄС та НАТО.
    
    Під час засідання Ради YEPP Анатолій Король виступив з доповіддю щодо розвитку Україно-Російських стосунків навколо заяв окремих високопосадовців Росії відносно статусу м. Севастополь. Від імені ДемАльянсу, Анатолій закликав країни члени YEPP подивитись на цю ситуацію не тільки в ракурсі двосторонніх відносин між двома сусідніми країнами, а в комплексі всіх останніх дій Російської Федерації на міжнародній арені, що включають питання Абхазії, Придністров’я, Балтійських країн, Британської Ради, та багато інших прикладів, які демонструють не дружній, агресивний характер зовнішньої політики Росії зумовлений очевидно її імперськими амбіціями, що загрожують миру та демократії в Європі і світі.
    
    На скільки нам стало відомо, ДемАльянс вже готує ряд важливих документів на наступне засідання Рад YEPP що відбудеться в Липні цього року у Болгарії.
    
    
    Джерело : Демократичний Альянс
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю