Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В Криму не меншає фактів перешкоджання журналістській жіяльності.

5 червня, 2008 р.

   
    Журналістські організації Криму заявляють, що в автономії не зменшується фактів перешкоджання діяльності працівників мас-медіа.
    
     Про це заявляє голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму Володимир Притула, який днями в Сімферополі презентував „Білу книгу кримської журналістики”, повідомляє Німецька хвиля. В книзі зібрані матеріали про стан свободи преси та дотримання прав журналістів у Криму в 2007 році.
    
    За словами автора, є дві основні проблеми з якими зіштовхуються у своїй роботі кримські журналісти. По-перше, зазначив він, в автономії зафіксовано багато випадків перешкоджання законній діяльності журналістів: нападів, погроз життю. „Але жоден з цих випадків правоохоронцями не розслідуваний до кінця і жодного винного не покарано, а це їм розв’язує руки”, - сказав Притула. Крім того, на його думку, незважаючи на відкритість влади, яка декларується в Україні, ще однією перешкодою для роботи журналістів є обмежена можливість оперативно отримувати інформацію від органів влади автономії.
    
    Голова Асоціації вільних журналістів Криму Ліля Буджурова сказала про необхідність створення в автономії комісії з журналістської етики, яка б могла оперативно реагувати на матеріали, в яких розпалюється міжнаціональна та міжконфесійна ворожнеча.
    
    Джерело: ІМІ
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю