Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


20 червня у Львові відзначать Всесвітній день біженця.

18 червня, 2008 р.

   
    20 червня з 18.00 до 21.00 у Львові перед Театром опери та балету ім. С. Крушельницької пройде вулична акція, присвячена Всесвітньому дню біженця. Під час акції відбудеться стендова виставка фотоматеріалів та плакатів, присвячених проблемам біженців та правам людини, лотерея, збір підписів на захист жертв порушень прав людини в різних країнах світу.
    
    Організаторами цього заходу у Львові є Юридично-Консультаційний центр Профспілки «Солідарність «Права людини не мають кордонів» та Міжнародна амністія в Україні. Акція відбудеться під патронатом представництва управління Верховного Комісара у справах біженців в Україні та Української Ради щодо біженців.
    
    Довідка.
    
    Згідно з даними управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, у світі нараховується близько 22 млн осіб, що втекли від переслідувань. Існує побоювання, що є ще 20-25 млн переміщених осіб. Кожен 120 мешканець планети втікає від загрози. У деяких випадках ця загроза існує з боку уряду, в деяких – з боку політичної опозиції, в деяких уряди втрачають контроль над ситуацією.
    джерело: zik.com.ua
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю