Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Терапевтичний табір для працівників ВІЛ-сервісу України.

18 червня, 2008 р.

   
    В найкращому місці України – в буковинських Карпатах для найкращих людей України – працівників ВІЛ-сервісу - вп’яте відбудеться літній наметовий терапевтичний табір.
    
    З 14 по 21 липня та з 21 по 28 липня у Сторожинецькому районі Чернівецької області пройде літній терапевтичний наметовий табір «Дорога до життя – 2008» для працівників ВІЛ-сервісних організацій.
    
    Цього року знову відбудеться дві зміни по сім днів, протягом яких учасники матимуть можливість взяти участь у програмі «Попередження ефекту вигорання у працівників ВІЛ-сервісних організацій». А це тренінги і спортивні змагання, культурна програма і, звичайно, подорожі мальовничими місцями буковинських Карпат.
    
    Проживання у комфортабельних наметах, якісне харчування, чисте карпатське повітря та природна гостинність українців забезпечать відновлення психоемоційного стану та наснажать до ефективної роботи з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.
    
    Для участі у таборі бажаючі мають надіслати вмотивовану заявку на адресу v2antonjuk@gmail.com. до 5 липня. Кількість учасників обмежена.
    
    Організатори табору забезпечують проїзд учасників з Чернівців до табору та у зворотньому напрямку, проживання у таборі, навчальну, культурну і спортивну програми.
    Можливе повернення вартості проїзду до Чернівців у плацкартному вагоні (в один бік), та це розглядається індивідуально – тому в заявці варто вказати необхідність цього.
    
    Табір організовують МБФ «Життя заради життя», Чернівецьке обласне відділення ВМ ЛЖВ за фінансової та організаційної підтримки відділу в справах сім’ї та молоді Чернівецької ОДА, Карпатського фонду – Україна, ВО «Батьківщина» (БЮТ).
    
    
    При виникненні додаткових питань та пропозицій допомоги – звертайтесь до Володимира Антонюка за тел.: 8 050 952 91 99, або @ - v2antonjuk@gmail.com.
    
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю