Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міні-гранти на втілення власних ідей.

18 червня, 2008 р.

   
    Творче об'єднання „Технології оптимального розвитку особистості" запрошує небайдужих громадян, ініціативні групи та громадські організації з Кіровоградської області до отримання фінансування на втілення власних ініціатив через участь в конкурсі малих проектів.
    
    Конкурс малих проектів проводиться з метою підтримки місцевих ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних проблем Кіровоградської області.
    
    Загальний бюджет конкурсу складає 20000 гривень. В його рамках ТО „ТОРО" підтримає щонайменше 5 кращих проектних пропозицій, із максимальною сумою одного гранту в 7 тисяч гривень. Обов'язковою умовою при наданні гранту є забезпечення переможцем конкурсу власного внеску в проект, який повинен становити щонайменше 10% бюджету та бути вираженим у грошовій або негрошовій формі.
    В рамках конкурсу не підтримуються політичні партії та бюджетні установи.
    
    Кошти гранту не можуть бути використані на заробітну плату, придбання оргтехніки, медикаментів, оплату навчання та стажування.
    Проекті пропозиції на конкурс слід подавати за одним з тематичних напрямків:
    § інформаційні акції, культурно-мистецькі та просвітницькі заходи з метою ресоціалізації людей з особливими потребами;
    § захист прав та представлення інтересів вразливих верств населення;
    § проведення громадського моніторингу (контролю) за діями місцевої влади;
    § збереження національної спадщини, популяризація національних традицій та духовності;
    § залучення громади до здорового способу життя, збереження здоров'я тощо;
    § організація (облаштування) місць відпочинку та дозвілля;
    § інформаційні та культурні акції й заходи з метою привернення уваги громади до проблеми екології та забруднення довкілля
    
    У випадку, якщо проектна ідея громадської організації / ініціативної групи не співпадає з пріоритетами конкурсу, така пропозиція буде розглядатися ЛИШЕ за умови погодження теми проекту з організаторами конкурсу.
    
    При фінансуванні перевага надаватиметься проектам, які:
    § мають чітко визначену мету та детальний план заходів;
    § передбачають залучення громади до втілення проекту;
    § передбачають реалістичні та вимірювані результати;
    § мають раціональні бюджети.
    
    Термін реалізації проектів не повинен перевищувати 5 місяців і має завершитися до 10 грудня 2008 року. Орієнтовний час початку проектів - 21 липня 2008 року. Надіслані на конкурс заявки будуть оцінені Незалежною грантовою комісією, що складається з експертів від влади, громадськості та бізнесу. Остаточне оголошення результатів конкурсу відбудеться у першій декаді липня 2008 року.
    
    Зацікавлені організації, групи або громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть подати власну проекту ідею, підготовлену у довільній формі, проте з обов'язковим розкриттям таких пунктів: 1) назва проекту; 2) проблема, на вирішення якої спрямовано проект; 3) мета проекту; 4) перелік орієнтовних заходів; 5) очікувані результати проекту; 6) ресурси, необхідні для виконання проекту; 7) контактна інформація про організацію (ініціативну групу) - автора ідеї.
    
    Проектні ідеї слід подати до 17.00 9 червня 2008 року одним з нижче наведеним способів:
    § на поштову адресу ТО „ТОРО" (а/с №48, м. Кіровоград-5, 25005);
    § доставити особисто в офіс організації (вул. Єгорова, буд. 17, пом.4, м. Кіровоград, 25006);
    § надіслати на електрону адресу конкурсу (grant@toro.org.ua, вказавши у полі „Тема повідомлення" назву проекту).
    
    Організації (ініціативні групи), що вчасно надіслали проектні ідеї, будуть запрошені до участі в одноденному семінарі із написання проектів, організованому спеціально для учасників конкурсу. Орієнтовний період проведення семінару - 13-20 червня 2008 року.
    Іногороднім учасникам передбачена компенсація дороги.
    
    За результатами семінару організації (ініціативні групи) зможуть підготувати повну версію проектної заявки, яку включно з усіма додатками слід подати організаторам конкурсу до 17.00 27 червня 2008 року.
    
    Зацікавлені організації та ініціативні групи також можуть самостійно підготувати ПОВНУ проекту пропозицію та подати такий
    
    ОБОВ'ЯЗКОВИЙ перелік документів:
    § правильно заповнена форма заявки та бюджету (наведені у Додатку), скріплені підписами осіб, уповноважених представляти організацію (ініціативну групу) та печаткою (для організацій);
    § копія рішення про призначення осіб, уповноважених представляти організацію (ініціативну групу);
    § копія Статуту / Положення (для організацій);
    § копія довідки про надання коду неприбутковості (для організацій);
    § копія паспорту громадянина України та ідентифікаційного податкового номеру керівника ініціативної групи (для ініціативних груп);
    § резюме основних виконавців проекту;
    § листи підтримки від партнерів (в разі наявності партнерів)
    
    Заявка на конкурс не повинна перевищувати 10 сторінок машинопису формату А4, виконаного шрифтом 12 розміру, включно із бюджетом та за виключенням додатків. Проектна заявка може бути подана українською або російською мовами. Заявки не рецензуються та не повертаються незалежно від результатів конкурсу.
    
    Проектні заявки (включно з усіма додатками) повинні бути надіслані на поштову адресу ТО „ТОРО" (а/с №48, м. Кіровоград-5, 25005) або доставлені особисто в офіс організації (вул. Єгорова, буд. 17, пом.4, м. Кіровоград, 25006) до 17.00 27 червня 2008 року.
    
    Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати в офісі ТО «Технології оптимального розвитку особистості» за координатами: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 17, пом.4; т/ф 8(0522)27-27-54, e-mail: grant@toro.org.ua (контактні особи - Алла Волошина, Наталя Краузе) а також на сайті організації www.toro.org.ua.
    
    Конкурс малих проектів адмініструється ТО «Технології оптимального розвитку особистості» в межах програми Фонду імені Стефана Баторія (Республіка Польща) «Громадянські ініціативи у Східній Європі» (за фінансування Фонду Форда).
    
    Джерело : ТО «Технології оптимального розвитку особистості»
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю