Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Батько хлопця, який помер у Львівському СІЗО, ще не отримав висновок судмедексперта. Він поскаржився у прокуратуру, оскільки тіло сина було в синцях.

19 червня, 2008 р.

    Батько 30-річного чоловіка, який у травні 2008 року раптово помер у Львівському СІЗО, і досі не отримав «на руки» довідки з висновком судмедексперта. Батько вважає, що його син помер не просто так, оскільки коли він забирав тіло хлопця, все воно було у синцях. Натомість у СІЗО батькові пояснили, що його син помер від серцевої недостатності.
    
    Лідія Тополевська розповіла, що у січні 2008 року хлопця затримали, як стверджують працівники міліції, за наявність при ньому макової соломки. «При цьому сам затриманий стверджував, що макової соломки при ньому не було і жодних документів він не підписував з цього приводу. Як було насправді, наразі ми не знаємо», – сказала вона.
    
    «Батьки хлопця, який помер у СІЗО, мають фотографії, які підтверджують, що тіло хлопця мало фізичні ушкодження, обличчя було побите. І досі батьки не мають «на руках» документів з висновками судмедексперта. Те, що вони отримали, – телеграма про смерть сина і довідку про причину смерті. Зараз батько звернувся в обласну прокуратуру, щоби його таки ознайомили з висновками проведеної судмедекспертизи та документами. Від відповіді прокуратури залежать наші дії, як правозахисників. В принципі, ми плануємо звертатися до Європейського суду, оскільки цей випадок стосується права на життя людини. Тобто таким правом хлопця не було забезпечено», – сказала вона.
    джерело: zik.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю