Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Харкові розпочато проект щодо протидії расовій і національній нетерпимості.

2 липня, 2008 р.

   
    У Харкові розпочато здійснення моніторингового проекту для подолання ненависті на расовому і національному ґрунті, повідомляє Німецька хвиля.
    
    Проект щодо протидії расовій і національній нетерпимості уже діє в Києві. На регіональному рівні першими до його здійснення долучаються громадські активісти Харкова. Як повідомила координатор проекту Юлія Дегтярьова: «Ми докладемо зусиль, щоб зробити дійсно добірку фактів, на основі яких можна було б формулювати якісь висновки щодо того, чи є реально расизм та ксенофобія в Україні, та як вони проявляються, а також у регіональному аспекті які є прояви».
    
    За даними проведеного в місті Харківською правозахисною групою анонімного опитування іноземних студентів, більшість їх затримувалися міліцією. Близько половини пов’язали це з вимаганням у них грошей. Такі факти здебільшого не задокументовані, бо потерпілі іноземці досі відмовлялися писати заяви. Учасники моніторингового проекту планують аналізувати прояви національної дискримінації, інформувати про них владу, проводити освітню роботу, особливо серед молоді.
    
    Джерело: ІМІ, за інф.Німецька хвиля
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю