Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Вірменії побитий керівник служби радіо «Свобода».

20 серпня, 2008 р.

   
    Керівник служби радіостанції «Свобода» у Вірменії Грак Мелкумян 19 серпня був побитий в центрі Єревану. На радіостанції переконані, що напад має безпосереднє відношення до професійної діяльності журналіста. Про це повідомляє Телекритика з посиланням на «Газету.Ru».
    
    Це не перший випадок нападу на журналістів у Вірменії за останній час. Раніше була побита кореспондента газети «Айкакан Жаманак» Лусінє Барсегян, яка також пов'язує цей інцидент зі своєю професійною діяльністю. Згідно зі свідченнями журналіста Мелкумян, на нього з кулаками інецензурною лайкою в адресу радіостанції накинувся невідомий чоловік років 49-50 в спортивному одязі.
    ІА Armeniatoday передає, що у зв'язку з інцидентом виступив президент радіостанції Джефрі Гедмін,який заявив, що це був умисний напад. За його словами, це безпрецедентний випадок, що вимагає негайного вивчення всіх деталей.
    Відзначимо, опозиційна партія «Спадщина» вважає, що влада країни стала співучасником побиття журналістки Л.Барсегян.
    Він нагадав, що Л.Барсегян піддалася насильству у присутності міліції і в день президентських виборів 19 лютого на виборчій ділянці 13#16 в єреванській префектурі Еребуні.
    
    11 серпня близько 10 годин ранку за місцевим часом біля будинку своїх батьків в районі Аван-Аріндж Єревану з боку двох невідомих піддалася нападу журналістка опозиційної газети «Айкакан жаманак» («Вірменський час») Лусінє Барсегян. Нападаючих були двоє, вони кинули журналістку на землю і стали бити її ногами, завдаючи ударів також і по голові. На крики Лусінє збіглися перехожі і сусіди. Нападаючі сховалися на автомашині марки «Москвич». Л.Барсегян була госпіталізована, в єреванській лікарні імені Грігора Лусаворіча їй була надана необхідна допомога.
    
    Л.Барсегян повідомила кореспондента «Кавказького вузла», що за тиждень до того двоє молодих чоловіків приходили до батьків і цікавилися, як можна влаштуватися на роботу в редакцію газети «Айкакан жаманак». Журналістка назвала цей візит безглуздим, проте, вона виразила підозріння, що метою візиту було з'ясування деяких обставин. «Думаю, що вони готувалися до нападу заздалегідь і тому придивлялися до місця нападу. Біля будинку, де живемо ми з чоловіком і моїми двома дітьми, напасти було набагато важче, там дуже людне місце», - сказала журналістка.
    
    Л.Барсегян пов'язує напад зі своєю професійною діяльністю. За її словами, протягом останнього місяця в газеті були опубліковані гострі і критичні матеріали, присвячені діяльності керівника апарату президента Овіка Абрамяна, відомого олігарха, депутата Національних Зборів Самвела Алексаняна, а також префекта єреванської общини Еребуні Мгера Седракяна.
    
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю