Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Створено Галицьку Лігу Меценатів.

20 серпня, 2008 р.

   
    19 серпня у Львові начальник управління юстиції Львівської області Андрій Багряк вручив свідоцтво про реєстрацію благодійної організації Галицька Ліга Меценатів її засновнику Миколі Рогуцькому.
    
    Перша благодійна акція Галицької Ліги Меценатів відбудеться 1 вересня у Львівській опері за участі всесвітньовідомого хору Турецького. Виручені від концерту кошти підуть на допомогу постраждалим від повені мешканцям Львівщини.
    
    "Галицька Ліга Меценатів створена з метою об’єднати зусилля людей, яким не байдуже в якому місті вони живуть, що вони залишать нащадкам. Я впевнений, що мою ініціативу підтримає бізнес-еліта Львова, і ми разом зможемо відродити славу Львова як мистецького, культурного центру", - зазначив Микола Рогуцький у виступі на урочистостях.
    
    Галицька Ліга Меценатів є відкритою для всіх охочих. "Є багато людей, які виявили інтерес до цього проекту. Кожна людина, яка хоче зробити добру справу, може стати членом Галицької Ліги Меценатів", - додав М.Рогуцький та висловив сподівання на співпрацю з обласною та міською владою, громадськими організаціями та підприємствами області.
    
    Микола Рогуцький - президент Корпорації "Артор", батько 5 дітей, відомий меценат. Серед постійних проектів, які підтримує Микола Рогуцький: фестиваль народної творчості "Молода Галичина", Львівська опера, рок-фестиваль "Тарас Бульба", Львівська федерація професійного боксу, футбольний клуб ветеранів "Карпат", юнацький турнір з футболу ім. В.Вараксіна.
    
    Джерело : ZAXID.NET
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю