Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс для ЗМІ на найкраще висвітлення теми благодійництва в рамках проекту «Розвиток соціальної корпоративної відповідальності в Україні»

20 серпня, 2008 р.

   
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Інформаційна мережа підтримки місцевої філантропії запрошують до участі у конкурсі на найкраще висвітлення теми благодійності представників засобів масової інформації України, що оголошується в рамках проекту (за підтримки Фонду імені Чарльза С. Мотта), що передбачає розвиток соціальної відповідальності бізнесу та заохочує громадян робити пожертви на благодійну діяльність доброчинних фондів.
    
    Мета проекту – збільшувати можливості місцевих благодійників, заохочувати до індивідуальних пожертв, сприяти створенню сприятливих легальних фінансових умов, які стимулюватимуть благодійництво у неприбутковому середовищі, розробити рекомендації для українських благодійних організацій щодо створення системи співпраці з бізнесом та розвитку ендаументу.
    
    Конкурс на краще висвітлення теми благодійництва у ЗМІ покликаний заохотити журналістів та редакторів ЗМІ висвітлювати більше позитивної інформації на тему благодійництва. Оскільки більшість журналістів не розуміють чому благодійність важлива. Висвітлення результатів відбудеться під час підбиття підсумків щорічного конкурсу «Благодійник року». Номінації будуть визначатися на основі змістового аналізу публічного матеріалу на тему благодійництва. Авторів трьох кращих прес-релізів з кожної області буде нагороджено під час вручення нагород для переможців конкурсу «Благодійник року».
    До участі в конкурсі допускаються роботи, що були опубліковані в періодичних виданнях ЗМІ України українською чи російською мовою, транслювалися на українських радіо-, телеканалах протягом 2008 року.
    
    Критерії для оцінки публікацій включатимуть:
    1. Кількість пре-релізів (кількість статей, тривалість теле- чи радіопрограм) про цінність та важливість благодійництва для вирішення соціальних проблем;
    2. Якість прес-релізів про цінність та важливість благодійництва для вирішення соціальних проблем;
    3. Унікальні дослідження та новаторські підходи при написанні про благодійництво;
    4. Використання історичних та національних традицій в публікаціях про благодійництво;
    5. Актуальність викладеного матеріалу;
    6. Стимулюючий ефект публікацій (чи зацікавлюють до здійснення благодійної діяльності);
    7. Аудиторія охоплена матеріалом (кількість читацької чи глядацької аудиторії).
    
    Заявку на участь в конкурсі та копії прес-релізів (копії статей, записи телепрограм, записи радіопередач) можна надсилати поштою з поміткою «На конкурс публікацій» до 1 жовтня 2008 року.
    
    За додатковою інформацією можете звертатися за адресою: вул. Пухова, 85, 33028, e-mail: pbof@vrc.rv.ua, тел. /факс (0362) 246176, Руслан Краплич – керівник проекту, Альона Герус – асистент керівника проекту.
    
    
    Автор : Руслан Краплич
    Джерело:http://www.civicua.org/
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю