Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


30 міжнародних грантодавців зацікавилися реалізацією соціальних проектів у Львові.

27 серпня, 2008 р.

   
    
    24-25 жовтня пройде перший Форум соціальних інвестицій Львова "Соціальна активність - нові можливості!". Організатором форуму виступила Львівська міська рада. Серед ключових заходів Форуму передбачається презентація соціальних програм та "Ярмарок проектів".
    
    На ярмарку буде презентовано ідеї неурядових організацій у сфері соціального захисту населення та охорони здоров’я, розвитку громадянського суспільства, в культурі та освіті.
    
    Очікується, що у "Форумі соціальних інвестицій" візьме участь понад 80 представників влади, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них близько 30 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, включно з послами та консулами держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів у Львові. Представники близько 200 неурядових організацій Львова отримають інформацію про діяльність запрошених учасників у сфері соціального інвестування та їхні програми на 2009 рік.
    
    Партнерами Львівської міської ради в організації форуму є відомі у Львові неурядові організації, які представляють різні сектори діяльності, зокрема Академія української молоді, Комітет підприємців Львівщини та Портал громадських організацій Львова.
    
    Джерело : ZAXID.NET
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю