Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В українських школах знову з’явиться політінформація?

29 серпня, 2008 р.

    Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк рекомендує запровадити в українських школах ідеологічні предмети, а також уроки політінформації. Про це політик заявив, відвідавши західні регіони України. Експерти з питань освіти привітали таку ініціативу.
    
    На думку спікера, освітні заклади мають дати дитині знання, що таке правова держава, нація, конституційний устрій, громадянське суспільство. А ще дитина має бути обізнана з подіями у світі та в Україні, для цього слід запровадити інформаційні години, каже Яценюк. Під час уроку „політінформації” учні повинні аналізувати і активно обговорювати події, учитель подавати позицію держави з бюлетеня, який надходив би у школи щотижня.
    
    У коментарі „Німецькій хвилі” експерт з питань освіти Андрій Соколов назвав таку ініціативу позитивною. І додав, що інформаційні години доречно запровадити для дітей з шостого класу, які вже могли б вступити у дискусію. Уроки ідеології та інформації потрібні щотижня, а от бюлетені можна надсилати рідше. „Я думаю, що раз у місяць достатньо такого бюлетеня. А у разі потреби, як то війна біля наших кордонів, де треба роз’яснити позицію держави для учнів та педколективу, то можна і оперативний бюлетень”, - сказав Соколов. На відміну від України, Росія та Білорусія вже давно і активно займається патріотично-ідеологічним вихованням школярів, на це працює ціла система, додає експерт.
    
    Джерело : Німецька хвиля
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю