Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Fоrd нагородив кращих захисників навколишнього середовища в Росії

26 березня, 2004 р.

    Ford Motor Company оголосив результати щорічного конкурсу на одержання премій в області захисту навколишнього середовища і культурно-історичних цінностей у Росії.
    Цього року перша премія була розділена між двома проектами - "Лісостеп: наше минуле, сьогодення, майбутнє" і "Майбутнє і природа землі" у категорії "навколишнє середовище". Проекти були представлені ініціативною групою "Галявині" (Тула) і Міжнародним благодійним фондом "Наукове партнерство (м. Черноголовка, Московська область). Отримані засоби дозволять ентузіастам відновити природний лісостеповий ландшафт на місці Куликовской битви і провести ряд науково-освітніх заходів для школярів Московської області з питань поліпшення екологічної ситуації.
    Конкурс є продовженням проекту "Європейські премії Генрі Форда по захисту навколишнього середовища і культурних цінностей", заснованого за підтримкою Ради Європи, Світового Центра Спадщини ЮНЕСКО і Фонду Збереження Навколишнього середовища в 1983 році з метою заохочення приватних осіб і організацій, що займаються захистом навколишнього середовища, культурних цінностей і природних ресурсів у своїх регіонах.


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи