Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Fоrd нагородив кращих захисників навколишнього середовища в Росії

26 березня, 2004 р.

    Ford Motor Company оголосив результати щорічного конкурсу на одержання премій в області захисту навколишнього середовища і культурно-історичних цінностей у Росії.
    Цього року перша премія була розділена між двома проектами - "Лісостеп: наше минуле, сьогодення, майбутнє" і "Майбутнє і природа землі" у категорії "навколишнє середовище". Проекти були представлені ініціативною групою "Галявині" (Тула) і Міжнародним благодійним фондом "Наукове партнерство (м. Черноголовка, Московська область). Отримані засоби дозволять ентузіастам відновити природний лісостеповий ландшафт на місці Куликовской битви і провести ряд науково-освітніх заходів для школярів Московської області з питань поліпшення екологічної ситуації.
    Конкурс є продовженням проекту "Європейські премії Генрі Форда по захисту навколишнього середовища і культурних цінностей", заснованого за підтримкою Ради Європи, Світового Центра Спадщини ЮНЕСКО і Фонду Збереження Навколишнього середовища в 1983 році з метою заохочення приватних осіб і організацій, що займаються захистом навколишнього середовища, культурних цінностей і природних ресурсів у своїх регіонах.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій