Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У київському транспорті з’являться камери спостереження.

26 вересня, 2008 р.

   
    Влада Києва спостерігатиме за кожним пасажиром громадського транспорту вже від початку 2009 року, повідомляє газета 15 хвилин.
    
    Проект столичної влади щодо впровадження відеоспостереження в громадському транспорті вийшов на фінішну пряму. Київпастранс оголосив тендер на встановлення невеликих відеокамер, з допомогою яких «великий брат» спостерігатиме за пасажиропотоком.
    
    Як розповів 15 хвилинам заступник директора Київпастрансу Сергій Литвинов, відтепер кондуктору чи водієві навряд чи вдасться схалтурити, а пасажиру – проїхатися зайцем. Камери буде встановлено в усіх тролейбусах, автобусах, трамваях і метро, як із внутрішнього, так і з зовнішнього боків. Крім того, вони з’являться в салонах маршрутних таксі, а також в транспортних депо, касах, диспетчерських.
    
    «Ми робимо це для того, щоб відслідковувати роботу водіїв і кондукторів. Ні для нікого не таємниця, що в останніх інколи спрацьовує людський фактор. Проте, реальна кількість пасажирів повинна збігатися із сумою виручки кондуктора», – виправдав ініціативу відеоспостереження Литвинов.
    
    Транспортники стверджують, що нововведення дасть змогу уникнути затримання транспорту. Наразі керівництво Києва не може відповісти скільки на втілення ідеї піде грошей.
    
    Працівникам київського депо новинка влади зовсім не припала до душі. «Навіщо за нами слідкувати, адже ми свою роботу виконуємо сумлінно, у кишеню собі не кладемо. Краще б нам зарплату підняли замість того, щоб всяке нове обладнання закуповувати», – обурюється кондуктор трамваю Ольга.
    джерело: korrespondent.net
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати