Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вперше в Рівному - іменна благодійна програма.

8 жовтня, 2008 р.

   
    7 жовтня у Рівному відбулася прес-конференція з приводу першого у місті досвіду створення іменної благодійної програми.
    
    Вперше в м. Рівне, один з провідних шеф-кухарів, президент Асоціації Рестораторів «RestArt» Сергій Холодов вирішив створити іменну благодійну програму на базі Фундації імені князів-благодійників Острозьких і погодився щорічно, протягом наступних 10 років, вносити благодійні пожертви на окремий рахунок Фундації Острозьких для заснування недоторканого капіталу (ендавменту), пасивні доходи з якого будуть використовуватися на благодійні акції, стипендіальні програми відповідно до підписаної угоди.
    
    Участь в прес-конференції взяли Руслан Краплич, голова Ради Директорів Фундації Острозьких, Сергій Холодов, провідний шеф-кухар м. Рівне, президент Асоціації Рестораторів «RestArt».
    
    Як повідомив Сергій Холодов, свої доброчинні пожертви я прагну спрямувати на стипендіальну програму для студентів кулінарних відділень Рівненських навчальних закладів, а також іконописців.
    
    Фундація Острозьких буде збирати мої пожертви і намагатися примножувати їх, а з дивідендів, через 5-10 років, буде виплачуватися стипендія кращому студенту-кулінару. Рішення щодо того, хто визнається кращим прийматиме незалежна експертна комісія, яка складатиметься з провідних кухарів та викладачів рівненських навчальних закладів, які готують студентів за спеціальністю технологія харчування. На такі стипендії буде використовуватися біля 60% коштів стипендіальної програми. 20% стипендіальної програми передаватиметься молодим іконописцям з метою забезпечення нових храмів Рівненщини іконами. Рішення про виплату стипендій також прийматиме експертна комісія, що складатиметься з художників та священників. А щоб ця програма була якісною, пропоную 20% використовувати на адміністрування самій Фундації Острозьких, адже стежити за грошима та організовувати роботу експертних комісій коштує насправді набагато більше.
    
    Руслан Краплич, Голова Ради Директорів Фундації імені-князів благодійників Острозьких, підтвердив, що іменна благодійна програма засновується благодійним фондом в нашому регіону вперше. Разом з тим, благодійна програма імені Сергія Холодова, що будь-який громадянин може залишити свій слід в історії Великої Волині, створивши власний благодійний фонд свого імені у Фундації Острозьких.
    
    Перед журналістами було підписано договори про внесення благодійної пожертви між її власником п. Сергієм Холодовим та Фундацією Острозьких, та переданий перший благодійний внесок, що протягом 10 років становитиме не менше 10 000 грн.
    
    Таким чином, кожен громадянин вносячи невеликі пожертви протягом довгого періоду часу на рахунок Фундації Острозьких може їй доручити проводити доброчинну діяльність в напрямку визначеному жертводавцем.
    
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких закликає наслідувати приклад п. Сергія Холодова та вносити доброчинні пожертви для покращення життя своєї громади.
    
    Організатори прес-конференції висловлюють щиру подяку активному члену Асоціації рестораторів п. Володимиру Шишкіну та ресторану «Фараон» за допомогу в організації прес-конференції та спрямування членів Асоціації – провідних рестораторів у доброчинну діяльність.
    
    Автор : Руслан Краплич
    Джерело:http://www.civicua.org/
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати