Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Новий Трудовий кодекс зажене працівників у кріпацтво

8 жовтня, 2008 р.

   
    Понад шістсот зауважень висловили до проекту нового Трудового кодексу представники Національного форуму профспілок України, оскільки він передбачає «кріпацькі умови» праці. Про це повідомив сьогодні, перебуваючи у Львові, голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.
    
    «Цей проект Трудового кодексу цілковито служить інтересам роботодавців, а працівникам пропонує кріпацькі умови: десятигодинний робочий день і широкі можливості бути звільненими через примхи начальства. Парадокс полягає в тому, що автори проекту – члени парламентського комітету з соціальної політики Василь Хара, Ярослав Сухий і Олександр Стоян – водночас є відомими профспілковими діячами. Ми категорично виступаємо проти цього варіанту Трудового кодексу, який був так поспішно і майже таємно проголосований у першому читанні», – зазначив пан Якібчук.
    
    За його словами, профспілчани вимагатимуть від народних депутатів у другому читанні проекту Трудового кодексу взяти до уваги їх зауваження та не порушували норм, прийнятих конвенцією МОП (Міжнародною організацією праці), повідомляє Львівський портал.
    Джерело: http://imi.org.ua/
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати