Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОБСЄ готова спостерігати за виборами в Україні.

10 жовтня, 2008 р.

   
    Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) готова відправити місію спостерігачів за достроковими парламентськими виборами в Україні, але поки не отримувала запиту з Києва.
    
    У Бюро з демократичних установ і прав людини у Варшаві ще не отримали офіційного запрошення від України на спостереження за достроковими парламентськими виборами в грудні цього року. Спікер Бюро з демократичних установ і прав людини Йенс-Хаген Єшенбехер зазначив: "Ми ще не отримали запрошення від українського уряду провести спостереження за виборами. Це перший крок. Як тільки ми отримаємо запрошення, ми будемо вирішувати, чи будемо ми спостерігати за виборами, і якщо так, то в якій формі".
    
    Щодо питання, чи досить ОБСЄ часу підготувати місію для роботи в Україні, Й. Єшенбехер зазначив: "Звичайно, це буде складніше, ніж у випадках, коли є більше часу. Але це не є неможливим. Якщо буде запрошення від України ОБСЄ має змогу відправити ефективну місію на позачергові парламентські вибори".
    
    За його словами, "поки рано говорити про чисельність можливої місії спостерігачів ОБСЄ на дострокових виборах в Україні". На попередніх виборах у вересні 2007 року ОБСЄ відправила в Україну декілька десятків довгострокових і понад 500 короткострокових спостерігачів, - передає "Deutsche Welle".
    джерело: imi.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати